Finał Wielkiej Orkiersty Świątecznej Pomocy już niedługo. Doda oddaje na aukcję wyjątkową sukienkę, jedną z jej ulubionych. W zeszłym roku wykonała w niej piosenkę w Opolu Niech żyje bal. Jak twierdzi Doda, telewizja TVN nie zgadza się na transmisje tej aukcji. Doda wydała oficjalne oświadczenie na swoim Facebooku:

Jak wiecie wspieram WOŚP od 20 lat – zaczęłam już jako 13-latka – przekazuję rożne rzeczy oraz gram koncerty dla Orkiestry. Nie inaczej dzieje się w tym roku. 14 stycznia zawitam do Kielc.
W grudniu zostałam zaproszona przez sztab WOŚP do studia telewizji, by na żywo przekazać suknię, w której zaśpiewałam „Niech żyje Bal” na festiwalu w Opolu 2017. Dziś mój management został poinformowany, że TVN nie zgadza się na transmisję tej aukcji. Czy naprawdę animozje z „prezenterką” Agnieszką, która przegrała proces – a sąd uniewinniając mnie, dał jasny dowód na jej kłamstwa – są ważniejsze niż ten szczytny cel?! Czy fakt, że stacja uwierzyła w te oszczerstwa i mnie ocenzurowano ma odbijać się na potrzebujących? Czy pomoc innym jest mniej ważna niż układ w TVN? Rozumiem, że dany mi „ban” uniemożliwia te 30 sekund, które sztab chciał poświęcić mi na antenie? Szkoda, że nie działało to podobnie w kwestii materiałów godzących w moje dobre imię.
Czy nie wystarczy TVN-owi, że nie pojawiam się na ich antenie od lat?
Bo od lat nieobiektywnie trzymają stronę swojej pracownicy i podsycają już nic nie znaczący i dawno rozstrzygnięty sądownie spór. Jako telewizja dezaprobująca cenzurę sami ją uprawiają. Ale nie kosztem moich fanów – bo oni są ze mną nieustannie – ale niestety kosztem ludzi potrzebujących, na których pieniądze z tej licytacji miały pójść i tych, którzy mogliby wesprzeć WOŚP, dowiadując się o mojej licytacji z telewizji.
Nieważne czy to jest Doda czy Kasia, czy daje sukienkę czy samochód – TV transmitująca WOŚP powinna być ponad wszystko i wszystkich i przekazywać swoim odbiorcom informacje o aukcjach w tak ważnym celu.
Mszcząc się na mnie, mszczą się na innych. Słabe.
Jurek Owsiak Jurku. Z pomocą telewizji czy nie – wspieram WOŚP i, jak co roku, dokładam swoją cegiełkę, jednak mam nadzieję, że zgadzasz się z moim stanowiskiem?
Do zobaczenia 14 stycznia na koncercie w Kielcach
– pisze Dorota na swoim Facebooku

W Internecie zawrzało. Nikt nie może uwierzyć w to co się dzieję.

SZOK! Doda i Emil na wspólnych wakacjach z Gérardem Depardieu?!Ł

Mega słabo to jest @tvn.pl
Nie lubię już TVN
Masakra, bardzo nisko upadli
Jestem w szoku!! Brawo za oświadczenie! Mam nadzieję, że TVN będzie wstyd
Jeśli stacja podjęła się współpracy z WOŚP, to nie powinni nikogo dyskryminować. To jest aukcja na rzecz chorych, a nie na rzecz czyjegoś portfela. W tym celu wszystkie stacje powinny się zjednoczyć czy był pobity kolejny rekord
Prawdziwa twarz TVN
Wiemy o wosp wiec nie potrzeba oglądać nam tvn wiec możemy go bojkotować Nie trzeba oglądać tvn żeby trafić do puszki
Jurek Owsiak robi dobrą robotę od lat a Ty Doda jedź i zmiażdż ich wszystkich walcem. Pozdrawiam
Na przekór TVN zrób live na fb lub insta. A tvn skoro angażuje się w transmisję wosp to powinien pokazać wszystko A nie sobie wybierać ! Porażka ..
– brzmią komentarze Internautów.

Co myślicie o akcji?

TVN nie pozwala Dodzie na aukcje jej sukienkiTVN nie pozwala Dodzie na aukcje jej sukienkiTVN nie pozwala Dodzie na aukcje jej sukienki