Katarzyna Bosacka straciła pracę w TVN Style. Wszystko przez trzy letni kontrakt reklamowy, który podpisała z jedną z marek. Zarząd TVN-u rozwiązał z nią umowę ze skutkiem natychmiastowym za niedotrzymanie warunków umowy.

Katarzyna Bosacka na ślubnym zdjęciu sprzed 22 lat – gwiazda świętuje dziś rocznicę ze swoim mężem

Katarzyna Bosacka straciła pracę w TVN

Tydzień temu prowadząca „Co nas truje” i „Wiem, co jem i wiem, co kupuję” została ambasadorką marek: OnlyBio i OnlyEco. Natomiast stacja nie udzieliła prezenterce zgody na udostępnienie wizerunku.

Z oświadczeniu opublikowanym przez nadawcę czytamy, że przyczyną uzasadniającą decyzję o wypowiedzeniu ze skutkiem natychmiastowym umowy zawartej z Katarzyną Bosacką jest wykorzystanie przez dziennikarkę swojego wizerunku na rzecz innej firmy. Jej umowa ze spółką TVN tego zakazywała

– napisał portal „Wirtualne media”.

Bosacka w środę rano skomentowała doniesienia. Potwierdziła, że współpraca została zerwana i zaznaczyła, że wina nigdy nie leży tylko po jednej stronie.

Ze względu na szacunek dla moich widzów oraz 13 lat pracy w TVN, powstrzymam się od dalszych komentarzy.
Kampania dla kosmetyków Only Bio to pierwsza, na którą się zdecydowałam, mimo propozycji współpracy z różnymi firmami od lat. Robię to z pełnym przekonaniem, gdyż wspieram dynamiczną i innowacyjną firmę polską i jej ekologiczne, bezpieczne i w 100 proc. biodegradowalne kosmetyki. Nie zaprzestanę pracy dziennikarza niezależnego, wspierającego konsumentów i edukację w świecie opanowanym przez wielkie koncerny. Dzisiejsze media dają wiele możliwości dialogu z widzami. Do zobaczenia w innym okienku!

–  napisała na Facebooku Bosacka.

Bosacka o radach Lewej: ja bym je SPRAWDZAŁA (VIDEO)

Katarzyna Bosacka przez ostatnie kilkanaście lat prowadziła najchętniej oglądane programy w TVN Style: „Co nas truje”, „Wiem, co jem i wiem, co kupuję” i „Gwiazdy od kuchni”. Uważana za jedną z najbardziej rzetelnych dziennikarek – szybko zaskarbiła sobie serca widzów.

scena z: Katarzyna Bosacka, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
scena z: Katarzyna Bosacka, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA