Twoja Twarz Brzmi Znajomo to show emitowane w telewizji Polsat, które cieszy się ogromną popularnością. Uczestnicy, którymi są aktorzy i wokaliści, wcielają się w różne znane osoby z polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Dzięki charakteryzacjom do złudzenia ich przypominają. Kto wystąpi w 13. edycji programu?

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” bez Pawła Królikowskiego! Wiemy kto zostanie nowym jurorem

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 – lista uczestników

 Czadoman

… czyli Paweł Dudek –  król dyskotek! Hity „Ruda tańczy jak szalona”, „Chodź na kolana” czy „Hej, hej bawmy się” rozgrzewają polskie parkiety. Jego teledyski obejrzano na YouTube ponad 300 milionów razy, a debiutancka płyta „Czadomania” pokryła się podwójną platyną.

Maurycy Popiel 

… zawładnął sercami damskiej publiczności zarówno w „Pierwszej miłości” jak i w „M jak miłość”. Śpiewa od najmłodszych lat – w dzieciństwie był członkiem Chóru Chłopięcego Filharmonii Krakowskiej, a jako nastolatek Chóru Katedry Wawelskiej.

Filip Gurłacz

… uczył się od wielkich twórców polskiego kina: w „Mieście 44″ Jana Komasy zagrał odważnego powstańca a w „Powidokach” Andrzeja Wajdy – studenta charyzmatycznego malarza Strzemińskiego, u boku Bogusława Lindy. Obecnie możemy oglądać Filipa jako intryganta Oscara w hicie Polsatu „Pierwsza miłość” i najnowszym sezonie „Watahy”.

Iga Krefft w Twoja Twarz Brzmi Znajomo wcieli się w Selenę Gomez (ZDJĘCIA+VIDEO)

Karol Dziuba

… to przede wszystkim aktor teatralny. Jesienią ubiegłego roku jako Jerzy Zajdler, kochanek serialowej Marty (Weronika Rosati) w „Zawsze warto” zelektryzował fanki serialu, które z niecierpliwością czekają na 2. sezon produkcji Polsatu.

Gosia Andrzejewicz

… popularna piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów, współpracowała nawet ze światową gwiazdą lat 90. Mowa oczywiście o Dr Albanie, z którym nagrała singiel „Lover Boy”. Jej własne utwory: „Słowa”, „Pozwól żyć” czy „Trochę ciepła” szybko poszybowały na szczyty list przebojów stacji radiowych i telewizyjnych.

Marta Gałuszewska

… to obiecująca młoda wokalistka o pięknym uśmiechu i charakterystycznych kolorowych włosach, która szturmem podbija polską scenę muzyczną! Zaczynała na ulicach największych miast Polski, a także w trójmiejskich i wrocławskich lokalach. Ulica przerodziła się w wygraną „The Voice of Poland” i kontrakt z dużą wytwórnią muzyczną, a to z kolei przekuło się w platynowy debiutancki singiel „Nie Mów Mi Nie” oraz koncerty w całym kraju.

Ewelina Lisowska GENIALNA jako KORA w Twoja Twarz Brzmi Znajomo (VIDEO)

Natalia Avelon

… Polka, którą pokochali Niemcy. Aktorka i wokalistka, która wspólnie z Ville Valo, wokalistą zespołu HIM wylansowała przebój „Summer Wine”. Hit znalazł się w czołówkach europejskich list przebojów oraz zdobył Platynową Płytę.

Kamila Boruta

… jej zawodowa przygoda z Teatrem Rampa, słynącym z doskonałych musicali i widowisk muzycznych, trwa już 13 lat! Stale współpracuje również z Teatrem Capitol w Warszawie. Najbardziej znana telewidzom między innymi z głównej roli w serialu Czwórki – „Miłość na zakręcie”.

Ewelina Lisowska jako Edyta Górniak w Twoja Twarz Brzmi Znajomo (ZDJĘCIA+VIDEO)

Nowy Juror w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Paweł Królikowski od dłuższego czasu ma poważne problemy zdrowotne. Aktor jest pod stałym nadzorem lekarzy, jednak musi się oszczędzać i uważać na siebie. Z tego powodu Paweł nie mógł po raz kolejny zasiąść w fotelu jurora do programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Paweł jest jurorem w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od pierwszego odcinka. Zna ten program od przysłowiowej podszewki i jego rola w nim jest nie do przecenienia. Jednak teraz najważniejsze jest jego zdrowie. Może być pewien, że czekamy na niego w kolejnej edycji, jak tylko powróci do formy – powiedziała Dyrektor Programowa stacji Polsat – Nina Terentiew

W nadchodzącej serii, która od marca rusza na antenie Polsatu – Królikowskiego zastąpi zwycięzca 12. edycji show – youtuber, twórca kanału „Na Pełnej”, parodysta i wokalista Adam Strycharczuk. Już od jakiegoś czasu plotkowano, że nowym jurorem może być któryś ze zwycięzców poprzednich edycji, co okazało się prawdą.

scena z: Gosia Andrzejewicz, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Marta Gałuszewska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Czadoman, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Maurycy Popiel, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Filip Gurłacz, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Karol Dziuba, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Natalia Avelon, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Kamila Boruta, SK:, , fot. Podlewski/AKPA