Muzyczne show „Twoja twarz brzmi znajomo” doczekało się 13 edycji. Już na wiosnę będziemy mogli zobaczyć najnowsze i najbardziej spektakularne metamorfozy polskich gwiazd, którzy będą rywalizować ze sobą na scenie. Oczywiście cały performance będzie niezmiennie oceniany przez jurorów, jednak w ich składzie zaszły pewne zmiany. W najnowszym sezonie nie zobaczymy Pawła Królikowskiego! Kto go zastąpi?

Paweł Królikowski spędzi Święta w szpitalu? Aktor ma spore problemy ze zdrowiem!

Nowy Juror w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Paweł Królikowski od dłuższego czasu ma poważne problemy zdrowotne. Aktor jest pod stałym nadzorem lekarzy, jednak musi się oszczędzać i uważać na siebie. Z tego powodu Paweł nie mógł po raz kolejny zasiąść w fotelu jurora do programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Paweł jest jurorem w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od pierwszego odcinka. Zna ten program od przysłowiowej podszewki i jego rola w nim jest nie do przecenienia. Jednak teraz najważniejsze jest jego zdrowie. Może być pewien, że czekamy na niego w kolejnej edycji, jak tylko powróci do formy – powiedziała Dyrektor Programowa stacji Polsat – Nina Terentiew

W nadchodzącej serii, która od marca rusza na antenie Polsatu – Królikowskiego zastąpi zwycięzca 12. edycji show – youtuber, twórca kanału „Na Pełnej”, parodysta i wokalista Adam Strycharczuk. Już od jakiegoś czasu plotkowano, że nowym jurorem może być któryś ze zwycięzców poprzednich edycji, co okazało się prawdą.

Adam Strycharczuk na Instagramie:

View this post on Instagram

WOW! Cóż mam powiedzieć – dziękuję! Za wsparcie w komentarzach, wiadomościach, za miłe słowa po nagraniach. Udział w tym programie był dla mnie dużym wyzwaniem. Dla wielu – gość znikąd. Dla niektórych – ten z “Na Pełnej” od kebaba. Kto by pomyślał, że wybierze sobie na finał pieśń Violetty Villas. Ja nie przypuszczałem, że w ogóle dojdę do finału. Nie wiem jak zleciały te wszystkie miesiące nagrań, prób i treningów. Wiem jednak jak wiele zmieniły we mnie. Czy cieszę się z wygranej? Jasne, że tak. Lubię wygrywać. Nie to jednak jest najważniejsze. “100 koła” trafi do małej Lenki. Miałem okazję poznać ją osobiście i dawno nikt tak nie skradł mego serca. Szkoda, że jedna z najfajniejszych przygód mego życia właśnie dobiegła końca, ale ja na pewno nie mam zamiaru kończyć. Kocham śpiewać, uwielbiam te wszystkie emocje towarzyszące mi na scenie i nie wyobrażam sobie bez nich żyć. Czy coś bym zrobił inaczej, gdybym cofnął czas? Tak, nie zapomniałbym ogolić pach do finałowego występu. Do zobaczenia w internetach i okolicach! #dziękuję

A post shared by Adam Strycharczuk (@adam_strycharczuk) on

Adam stał się jednym z największych odkryć w historii programu. Z odcinka na odcinek był coraz lepszy, by w finale wcielić się w Violettę Villas i zaśpiewać „List do matki”, czym wzruszył jurorów do łez. Nagrodę w postaci 100 tysięcy złotych przekazał  Lenie Szczepańskiej, podopiecznej Fundacji Zdążyć z Pomocą, która cierpi na chorobę kociego krzyku.

Adam Strycharczuk

Fot.Polsat/M.Zawada

Lubicie ten program? Zamierzacie oglądać najnowszą edycję?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Paweł Królikowski jest po drugiej poważnej operacji. Żona zdradza, jak się czuje aktor

Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Kto ZASTĄPI Królikowskiego?

Ewelina Lisowska jako Edyta Górniak w Twoja Twarz Brzmi Znajomo (ZDJĘCIA+VIDEO)

Adam Strycharczuk

Fot.Polsat/M.Zawada

Jurorzy TTBZ

Fot.Polsat/M.Zawada