W grudniu ubiegłego roku Paweł Królikowski trafił do szpitala, gdzie przebywał przez kilka tygodni. Aktorowi nie udało się wrócić do domu. Zmarł w szpitalu 27 lutego. Królikowskiego pożegnali bliscy i przyjaciele, a także wiele osób z show-biznesu, które miały okazję z nim pracować. Materiał poświęcony Królikowskiemu przygotowała także obsada programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, w którym przez lata był jurorem.

Żona, dzieci i najbliższa rodzina na pogrzebie Pawła Królikowskiego – ktoś przyniósł koszyk truskawek (ZDJĘCIA)

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – pożegnano Królikowskiego

Jeszcze na kilka tygodni przed rozpoczęciem show Polsat poinformował, że Paweł Królikowski nie pojawi się w nowej edycji show. Zdjęcia i nagrania do „TTBZ” ruszyły, kiedy aktor był jeszcze w szpitalu. W związku z tym produkcja zalazła zastępstwo, a nowym jurorem został Adam Strycharczuk, zwycięzca ubiegłej edycji.

W sobotę, 7 marca, został wyemitowany pierwszy odcinek 13. edycji. I choć był on nagrany jeszcze przed śmiercią Pawła Królikowskiego, to produkcja i osoby związane z programem zrealizowały dodatkowy materiał upamiętniający jurora. Tuż przed rozpoczęciem programu w telewizji, na Facebooku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” opublikowano krótkie nagranie poświęcone Królikowskiemu.

Pożegnanie Pawła Królikowskiego

To będzie wyjątkowy odcinek. To pierwszy odcinek bez naszego wspaniałego Królika.Pawle, nie ma słów, które opiszą to jak bardzo Cię tutaj z nami teraz brakuje. Bardzo tęsknimy – Twoi przyjaciele z planu 🖤

Gepostet von Twoja twarz brzmi znajomo am Freitag, 6. März 2020

ZOBACZ TEŻ:

Antek Królikowski NIETYPOWO pożegnał ojca. Wspomniał o koronawirusie

Marcin Łopucki przyszedł w dresach na pogrzeb Pawła Królikowskiego- Katarzyna Skrzynecka tłumaczy męża

Izabela Trojanowska o śmierci Pawła Królikowskiego: „Powiedziała, że z Pawłem coraz lepiej”

 

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”/fot. Gałązka/AKPA

Paweł Królikowski/fot. Gałązka/AKPA

Paweł Królikowski/fot. Kurnikowski/AKPA