Na wiosnę wróci kolejna edycja show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, w którym gwiazdy będą odtwarzać teledyski do znanych utworów. Taneczne i muzyczne popisy uczestników będzie oczywiście oceniać jury. Czy w jego składzie zajdą zmiany?

Ewelina Lisowska jako Edyta Górniak w Twoja Twarz Brzmi Znajomo (ZDJĘCIA+VIDEO)

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – Królikowski wróci do programu?

Jury programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zmieniało się już kilka razy. Jednak ostatnimi czasy za jurorskim stołem zasiadała Małgorzata Walewska (54 l.), Kacper Kuszewski (43 l.), Katarzyna Skrzynecka (49 l.) i Paweł Królikowski (58 l.). Jak wiadomo, Królikowski od pewnego czasu przebywa w szpitalu, a jego stan nie jest najlepszy.

Czy zatem pojawi się na nagraniach do programu, które mają ruszyć pod koniec miesiąca? „Super Express” twierdzi, że Polsat jest na etapie poszukiwania zastępstwa za aktora. Ponoć propozycję powrotu do programu dostał Bartek Kasprzykowski, jednak nie był zainteresowany. Ponoć o miejsce na jurorskim krześle ma szansę Kazimierz Mazur i Adam Strycharczuk, byli zwycięzcy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

ZOBACZ TEŻ:

HIT! Kazik Mazur jako Zdzisława Sośnicka w bajkowej scenerii Akademii Pana Kleksa w nowym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Kto wcielił się w Seala? (VIDEO)

Ewelina Lisowska GENIALNA jako KORA w Twoja Twarz Brzmi Znajomo (VIDEO)

 

Kazimierz Mazur/ fot. Gałązka/AKPA

Adam Strycharczuk/fot. Podlewski/AKPA

Twoja Twarz Brzmi Znajomo/fot. AKPA