Magda Pieczonka to znana makijażystka w Polsce, która niegdyś malowała gwiazdy, a dziś sama jest gwiazdą. Natomiast do dziś celebrytki zabijają się o wolne terminy u niej. Ostatnio wyjątkowo głośno było po nieudanym makijażu Blanki Lipińskiej, za którym stała Magda.

Od marketingowca po gwiazdę makijażu. Magda Pieczonka: „Na planie programu TV znalazłam się w zastępstwie i tak zostałam” (WYWIAD)

Magda Pieczonka tłumaczy się ze swoich makijaży

Od pewnego czasu w internecie pojawia się mnóstwo komentarzy, że Magda Pieczonka „robi cały czas ten sam makijaż”.  Ostatnio zapytaliście makijażystkę podczas pokazu Dawida Wolińskiego, co sądzi o tego typu uwagach:

Ja wiem z czego to wynika i zgadzam się z tym w 100%. Dlatego, że bardzo często osoby, które do mnie przychodzą chcą taki makijaż: one chcą kocie oko, w brązach, konturowanie, powiększone usta, czyli taka Kim Kardashian, czy Kylie Jenner i to jest normalne. Ja też bym taki makijaż chciała, nie chciałbym kolorowego, wyklejanek, więc ja to rozumiem – tłumaczy nam Magda Pieczonka.

Magda Pieczonka zaręczyła się w bajkowym miejscu. Pokazała pierścionek

Dodaje, że czasami zaprasza do siebie gwiazdy i robi coś całkiem innego dla odskoczni, ale nadal jest dla ludzi i spełnia ich życzenia.