Tym jednym gestem Meghan Markle pokazała, że ma GDZIEŚ królewską etykietę
Z coraz większym niepokojem obserwujemy to, co wyrabia przyszła księżna, narzeczona księcia Harry’ego (33 l.), Meghan Markle (36 l.). W przeciwieństwie do Kate Middleton, która poddała się zasadom panującym w rodzinie, Megh wciąż łamie królewską etykietę.
Meghan Markle znów złamała protokół. Tym razem poszło o dress code
Podczas wizyty w Edynburgu poniosły ją emocje. Nie mogła się powstrzymać i ze wzruszenia przytuliła założycielkę organizacji charytatywnej, Alice Thompson.
Pomyślicie, że to zwykły, ludzki gest. W rodzinie królewskiej jednak jest to zabronione. Publiczne okazywanie uczuć jest surowo zakazane – wobec bliskich, a tym bardziej obcych.
Myślicie, że poniesie karę?
Prince Harry and Megan at @SocialBite_ today in Edinburgh. Love this pic! pic.twitter.com/KEL6KOsh0a
— Phoebe Libbish (@phoebelibbishxx) 13 lutego 2018



Wie,ze nigdy nie bedzie miala tytulu ksieznej i jej nie zalezy
mysli ze zostanie drugą Dianą?:Phaha ciapata wywłoka która za kawałek tyłka udobruchala harrego i została prawie drugą księżna cambrige…
bije od niej fałsz…a to jej zachowanie słodkiej idiotki, udawane zażenowanie …jest beznadziejne
Próbuję być druga Diana! Żałosna ta kobieta. Dziwne że królowa pozwoliła na zaręczyny!!! Oczywiście że w rodzinie królewskiej też musi być multi kulti
wiedzac ze wchodzi do rodziny krolewskiej moglaby uszanowac ich zasady tak jak inne ale nie ona bedzie rewolucje robic. a co jej to da?
Kariny popuściły żółć w kom entach aż miło.
Stara cwana baba
a m,nie się ona podoba, ładniejsza i sympatyczniejsza niż Kate, która wygląda jak stara sucha ciotka ze wsi i robi tylko za głupi inkubator
Taaaa, “nie mogła się powstrzymać”. Na pewno. Wszystko wystudiowane…
Żałosna. To się Ela zdziwi jak wnuki urodzą się czarne 😀