Policja i Fundacja ITAKA poszukują 19-letniej Laury Wawrzynowicz, która wzięła udział w IV edycji programu „Projekt Lady”. Z Wawrzynowicz nie ma kontaktu od 26 czerwca. W jednym z komunikatów czytamy, że dziewczyna może potrzebować pilnej pomocy medycznej!

Jerzy Stuhr w szpitalu. Maciej Stuhr przekazał nowe informacje o stanie zdrowia ojca

Laura Wawrzynowicz zaginęła!

Zdjęcia i opis Laury Wawrzynowicz znalazły się na stronie zaginieni.policja.pl, na stronie Fundacji Itaka- Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych, a także na Facebooku „Zaginieni przed laty”.

Laura ma 175 cm wzrostu, ciemne włosy i ciemne oczy. Ma widoczne tatuaże: napis, wyraz, cyfra, motyl, kwiat. Ostatnio była widziana w spodniach dresowe, t-shircie i białych butach. 

Jeżeli ktoś zna miejsce pobytu Laury Wawrzynowicz, bądź widział ją w ostatnim czasie, proszony jest o natychmiastowy kontakt z: Fundacją ITAKA (pod nr 22 654 70 70 lub na adres mailowy: [email protected]) lub z Komisariatem Warszawa Targówek (KSP), 03-332 Warszawa, ul. Chodecka 3/5 (telefon: (22) 603-81-71 lub email: [email protected]).

❗️❗️WAWRZYNOWICZ LAURA lat 20❗️❗️❗️❗️ Zaginiona może potrzebować pilnej pomocy medycznej!❗️❗️#warszawa #targówek…

Gepostet von Zaginieni przed laty am Donnerstag, 16. Juli 2020

Laura Wawrzynowicz – kim jest?

Laura Wawrzynowicz wzięła udział w IV edycji programu „Projekt Lady” (w 2019 roku). Jako pierwsza z uczestniczek pożegnała się z programem.

Laura to świadoma swojej urody uwodzicielka. Na niewygodne pytania odpowiada rozbrajającym uśmiechem. A jej codzienność składa się głównie z przyjemności. Mama – zapracowana dyrektorka i tata muzyk dawali Laurze sporo luzu. Rozpieszczona dziewczyna, która beztrosko płynie przez życie. Miała trochę problemów wychowawczych i z nauką. Po skończeniu liceum postawiła na swój największy atut – nieprzeciętną urodę i postanowiła podbić Instagram. Kręcą ją alkohol, faceci i szybkie samochody. Największym wrogiem Laury, jest ona sama. Czuje się wyjątkowa i lepsza od innych dziewczyn. Ma 2 – 3 najbliższe koleżanki. Raczej nie jest osobą, która przewodzi grupie. Uważa że jest kobietą wielu talentów, a od zdobycia świata dzieli ją tylko własne lenistwo. „Projekt Lady” to dla niej szansa, by obudzić się z marazmu, skończyć z imprezami i rozpocząć szlifowanie jednego ze swoich talentów – czytamy na stronie programu.

ZOBACZ TEŻ:

Nie żyje żona Johna Travolty. Kelly Preston miała 57 lat

Koniec śledztwa w sprawie śmierci Janusza Dzięcioła. Prokuratura ustaliła okoliczności wypadku

Laura Wawrzynowicz z "Projekt Lady" zaginęła!

Laura Wawrzynowicz z „Projekt Lady” zaginęła!/fot. zaginieni.policja.pl

Laura Wawrzynowicz z "Projekt Lady" zaginęła!

Laura Wawrzynowicz z „Projekt Lady” zaginęła!/fot. zaginieni.pl