Ania Markowska to zdecydowanie faworytka do wygrania 7. edycji Top model. Nie bez powodu inni modele i modelki czują ogromne zagrożenia. Rywalizacja jest ogromna, pozostały tylko dwa odcinki do końca programu.

Uczestnik Top Model PRZEGIĄŁ! Jego MAMA musiała interweniować w programie

Ania ma 26 lat i przez trzy ostatnie lata walczyła z nowotworem głowy. Wiele uczestników programu twierdzi, że przez to jest faworyzowana w programie. Kasi i Hubertowi puściły nerwy i bardzo ostro wypowiedzieli się o Ani w programie:


No, jestem trochę wkur*iony na to co się dzieje. Wkurza mnie faworyzowanie niektórych uczestników, np. Anki. Ona chyba tutaj już poczuła, że wygrała ten program. I tak jest. Ona ma najwięcej followersów na Instagramie. Dlaczego jest tak cały czas pchana do przodu?

– mówił Hubert.

Według mnie przez historię może wygrać. Tak uważam i tyle o niej sądzę

– mówi zdenerwowana Kasia.

Internautom nie spodobała się postawa Kasi, wylała się na nią tak duża fala krytyki, że uczestniczka zaczęła kasować komentarze pod swoimi zdjęciami:


Dobra weź już się nie podlizuj. Pewnie dostałaś fale hejtu i teraz o własną dupę się boisz stąd to sprostowanie. To że jesteś ładna nie znaczy że jesteś super. Jesteś bardzo pusta dziewczyno, poza dobrym zdjęciem i ładna buzia nie masz nic. Zadufana księżniczka, która myśli że może mieć wszystko bo jest ładna wyszłaś bardzo ładnie ale uważam że to co zrobiłaś nie było w porządku co do ani czy dari szkoda bo bardzo cie lubiłam

Jesteś tak wredną i zawistną osobą. Masz przeciętną urodę misski. No wlasnie- misski. Zazdrościsz Ance bo ma urodę i figurę modelki.

Mega słabe zachowanie…

Myślałam ze jesteś najfajniejsza z dziewczyn , szczerze ci kibicowałam a okazało się ze jesteś tylko następna zazdrosna su*a … followersow ma więcej
Szkoda, ze powiedziałaś tyle brzydkich słów

– brzmią komentarze.

Kasia postanowiła publicznie przeprosić Anię, za słowa jakie wypowiedziała w programie:


Chciałabym ją przeprosić ze te słowa, które wyszły z moich ust. I chciałabym to sprostować, że tak nie myślę Ania jest cudowną, piękną, przekochaną dziewczyną

– tłumaczy się Kasia.

W tamtym momencie, gdy byłyśmy na fashion weeku relacje między nami nie były zbyt dobre. Były kłótnie i nie chce w to drążyć. Teraz mam świetny z nią kontakt, bardzo się polubiłyśmy, musiałyśmy się poznać.

– mówi.

Afera na aferze w Top Model! Uczestnicy OSTRO wypowiadają się na temat Darii

Co sądzicie o całej sprawie?

Uczestniczka Top Model doczekała się publicznych przeprosin, za OHYDNE słowa
Uczestniczka Top Model doczekała się publicznych przeprosin, za OHYDNE słowa