Księżna Meghan podczas oficjalnych wizyt najczęściej zakłada proste pantofle na obcasach. Jednak kiedy była w ciąży często stawiała na zupełnie inny model. Czarne slippersy to ukochane buty Meghan. Znów są w sprzedaży.

HOT mama! Meghan Markle pokazała się w obcisłej, skórzanej spódnicy (ZDJĘCIA)

Buty, które Meghan nosiła podczas zagranicznych podróży (na przykład wtedy, gdy musiała pojawić się na plaży albo czuła zmęczenie po całym dniu chodzenia na szpilkach) to czarne slippersy Blackbird marki Birdies. Księżna nosiła te płaskie buty także wtedy, gdy jeszcze nie śniło się jej, że zostanie księżną. Płaskie, bardzo wygodne pasowały do jej prostych, minimalistycznych stylizacji.

Przez jakiś czas czarne slippersy w stylu Meghan były niedostępne w sprzedaży. Być może producent nie nadążył z ich dostarczaniem – wiadomo, co robi „efekt Meghan” w handlu. Teraz jednak buty znów można kupić. Są dostępne na stronie marki Birdies i kosztują 140 dolarów (ok. 540 zł).

Dlaczego Meghan wybiera właśnie ten model? Slippersy Blackbird są niesamowicie wygodne, ponieważ w środku są wyściełane kilkoma warstawami różnych materiałów. Dzięki temu, że są miękkie i pikowane, ich noszenie to prawdiwa ulga dla stóp – nie tylko w ciąży.

NIEZRĘCZNY moment z udziałem Meghan Markle. Zaliczyła wtopę na oczach wszystkich

Buty mają podeszwę, która się nie ślizga, są więc bezpieczne i stabilne. Są proste, dyskretne i eleganckie. Czego chcieć więcej?

Meghan Markle w swoich ulubionych butach, fot.  POOL New / Reuters / Forum

Ulubione czarne slippersy Meghan, fot.  MEGA / Mega Agency / Forum

Fot. POOL New / Reuters / Forum

Fot. MEGA / Mega Agency / Forum