Justin Bieber znów uderza! Niedawno pokazał się na premierze nowej linii kosmetyków swojej żony w żółtych Crocsach, teraz na mecz turnieju US Open założył różowe okulary. Model z linii Loewe, który jest hitem wśród influencerek. Teraz też będzie hitem i… influencerów?

Justin Bieber na premierze w dresach i Crocsach

Justin Bieber i jego żona Hailey Bieber pojawili się na meczu tenisowym między Coco Gauff z Belgijką Elise Mertens w trzeciej rundzie mistrzostw. Para siedziała w loży obok gwiazdy tenisa Frances Tiafoe, oraz gwiazdy koszykówki Miami Heat Jimmy’ego Butlera.

Para, która jest małżeństwem od 2018 roku, wydawała się być w bardzo dobrych nastrojach, obserwując, jak Gauff spełnia swoje marzenie o pierwszym wielkim szlemie, pokonując Mertens 3:6, 6:3, 6:0 na stadionie Arthura Ashe’a.

Justin Bieber w okularach Loewe

Justin Bieber miał na sobie czapkę w grochy i różowe okulary z kolekcji „Inflate” hiszpańskiej marki Loewe. „Napompowane” okulary brandu są hitem sezonu. Kosztują ok. 1500 złotych. 

Hailey Bieber znów stanowczo o Selenie Gomez

Okulary Loewe występują w 5 kolorach, niebieskim, żółtym, czarnym, żółtym i czerwonym. W linii są 2 modele. Justin Bieber postawił na mniejszy model Cat-Eye.