Hailey Bieber we wrześniu ubiegłego roku wzięła ślub kościelny z Bieberem. Wszyscy pisali o jej przepięknej sukni z trenem. Z kolei kilka dni temu do sieci trafił kolejny odcinek „Justin Bieber: Season”, w którym możemy zobaczyć ich ślub.

Hailey Bieber w białej sukni

U Hailey chyba nadal trwa miesiąc miody i żyje w weselnej atmosferze. Została przyłapana w hotelu The London West Hollywood w Beverly Hills w czwartek wieczorem.

Justin Bieber opowiedział o SZCZEGÓŁACH swojego życia seksualnego z Hailey Baldwin

23-letnia modelka wyglądała niesamowicie w białej sukni z rozcięciem na nodze. Pojawiła się w białej sukni dzień po tym, jak Justin wyjawił na jednym z ostatnich koncertów, co robi w wolnym czasie:

To zależy tylko od tego, z kim jestem. Kiedy jestem z żoną, lubimy… możecie się domyślać co. To jest szalone … to prawie wszystko, co robimy – odpowiedział jednemu z fanów.

OMG! Justin i Hailey pokazali swoje WESELE na YouTube: „To było po prostu takie głupie i słodkie”

Podczas ostatniej wizyty w Londynie, Justin powiedział w „The Sun„, że piosenka Take It Out On Me jest przesłaniem dla jego żony, że nie musi ukrywać przed nim swoich frustracji.

Czasami wszyscy jesteśmy sfrustrowani i zdenerwowani. Informuję moją żonę, że cokolwiek się dzieje, bez względu na to, jak się czuje, może mi to wyrzucić – wyznał Bieber.

Justin Bieber po raz pierwszy o swoim UZALEŻNIENIU: Mogłem umrzeć w każdej chwili, gdyby nie ochroniarz

 

GAMR / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

GAMR / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

GAMR / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

View this post on Instagram

Episode 4 out now. #justinbieberseasons @youtube

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on