Justin Bieber (29 l.) chyba nie dostał informacji o dress code imprezy i na oficjalną premierę nowej linii kosmetyków swojej ukochanej Hailey Bieber (26 l.) wybrał się w dresach i żółtych Crocsach, do których założył wysokie skarpety. Wyglądał bardzo typowo dla siebie, ale obok wystrojonej małżonki – odstawał…

Hailey Bieber zadebiutowała z nową fryzurą

Justin Bieber został sfotografowany w dopasowanej szarej bluzie ostatnio popularnej marki Champion i dzianinowych spodenkach Balenciagi, które zestawił z żółtymi Crocsami i różową czapką typu trucker. Na Crocsach widoczne były kolorowe piny.

Moda uliczna według Justina Biebera

Justin Bieber od lat ma swój styl, którym inspirują się inni. Na pewno można go nazwać… wygodnym. W końcu stworzył własny brand Drew House, który oferuje m.in. oversize’owe t-shirty. Jedno jest pewno Justin Bieber bezkompromisowo pcha swój look, który stwarza wrażenie niewymagającego wysiłku. 

Hailey Bieber znów stanowczo o Selenie Gomez

W końcu nie ma nic złego w „olewczym” stylu Justina Biebera. Wygląda jakby osiągnięcie tego looku nie wymagało zbyt wiele wysiłku i daje wrażenie, że właściciel nie ma nic do udowodnienia. Co wy na to?

NEW YORK, NY- AUGUST 28: Justin Bieber seen on a Citi Bike rental riding in New York City on August 28, 2023 Credit: RW/MediaPunch

Fot. MediaPunch / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot.: BACKGRID / Backgrid USA / Forum