Justin Bieber (30 l.) nie należy do gwiazd, które stawiają na subtelny luksus bez metek i wielkiego logo. Jednak należy również do tych gwiazd, które bezprecedensowo lansują trendy, które wcześniej nikomu nie przyszły do głowy. Teraz chce, by fashioniści nosili kapcie, jako buty. Nie chodzi o byle jakie kapcie.

Hailey Bieber wie jak modnie ubrać się na festiwal muzyczny

Po imprezowym weekendzie w Coachella gwiazdor muzyki pop został sfotografowany w Los Angeles po kolacji z przyjacielem w modnej restauracji Sushi Park w West Hollywood. Muzyk miał na sobie typowy dla siebie look składający się z bardzo szerokich dresów, bluzy i skórzanej kurtki. Nie zapomniał również o nieodzownej czapce z daszkiem. Na nogach miał zaś… kapcie Louis Vuitton z ogromnymi logotypami francuskiego domu mody.

*EXCLUSIVE* Justin Bieber shows off some amazing Louis Vuitton boots on an outing to Sushi Park in West Hollywood!

Justin Bieber w kapciach Louis Vuitton

Justin Bieber założył projekt Louis Vuitton stworzony przez Pharrella Williamsa do kolekcji na wiosnę/lato 2024. Pharrell Williams został mianowany dyrektorem kreatywnym męskiej linii słynnej marki, zastępując na tym stanowisku zmarłego w lutym 2023 roku Virgila Abloha (twórcy OFF White).

Para tych luksusowych kapci (wyjściowych) kosztuje ok. 10,000 złotych. Pluszowe kapcie do kostki dostępne są w 4 kolorach. Podeszwa zaś jest gumowa i „inspirowaną odciskiem łapy niedźwiedzia”.

Ojciec Hailey Bieber prosi o modlitwy za jej związek z Justinem

Justin Bieber od dawna jest fanem Louis Vuitton… podobnie jak jego pies Oscar. Gwiazdor często nosi swojego psiaka w specjalnym psim transporterze Louis Vuitton, który spersonalizowany z etykietą „Oscar’s lovin’ it”.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej:

kapcie Louis Vuitton