Britney Spears znana jest ze swoich odważnych zdjęć w mediach społecznościowych. Tym razem znów podzieliła się pikantnym zdjęciem na Instagramie.

Britney Spears pozuje zupełnie nago

Brak jakiegokolwiek podpisu pod zdjęciem sprawił, że fani zastanawiali się, co skłoniło piosenkarkę do tak odważnej sesji. Okazuje się, że odpowiedź można znaleźć w jej nowej książce, „The Woman in Me,” gdzie Spears wyjaśnia, dlaczego tak często pozuje nago.

Justin Timberlake blokuje komentarze po rewelacjach w książce Britney Spears

Spears przez 13 lat żyła pod kuratelą swojego ojca, który zarządzał niemal każdym aspektem jej życia. Teraz, kiedy odzyskała kontrolę nad własnymi mediami społecznościowymi, postanowiła celebrować swoją wolność w wyjątkowy sposób.

W swojej książce opisuje, że ludzie często nie rozumieją, dlaczego uwielbia pozować nago lub w nowych kreacjach. Jednak według Britney, ci, którzy byli fotografowani przez innych tysiące razy, oceniani i pozowani do akceptacji innych, zrozumieliby, że to dla niej źródło radości.

Britney Spears zdradza jak udało jej się utrzymać aborcję w tajemnicy

Jej odwaga w wyrażaniu siebie na własnych warunkach jest symbolem jej osobistego wzlotu po latach walki o uwolnienie spod kontroli rodziny i opiekunów. To także wyrażenie jej niezależności i prawa do własnego ciała oraz czerpania radości z bycia sobą.

Książka Britney Spears, „The Woman in Me,” odniosła ogromny sukces, bijąc rekordy popularności już w dniu premiery. To nie tylko zbiór wspomnień, ale także manifestacja wolności i odzyskanej godności.

Fot. TNS/ABACA / Abaca Press / Forum

Britney Spears Fot.RS/X17online.com / X17 / Forum