TVN w końcu ujawnił kto z kim zatańczy. Potwierdziły się informacje Kozaczka

Ewa Szabatin weźmie w obroty Rafała Olbrychskiego. Z kolei Kasia Tusk wyleje pot na treningach z Stefano Terrazzino. Córka Donalada Tuska na konferencji prasowej sprawiała wrażenie ciut speszonej całą wrzawą wokół jej osoby.

Największy podrywacz wśród tancerzy Rafał Maserak szkoli już pogodynkę Omenę Mensah. Ich konkurencją będzie para debiutantów. Łukasz Czernecki nie uczestniczył jeszcze w Tańcu z Gwiazdami, a przyjdzie mu szkolić seksowną Annę Samusionek.

Rad może mu udzielić weteranka tanecznego show Magda Soszyńska. Jej partnerem jest grający w Na Wspólnej Wojciech Majchrzak.

Była Miss Polonia Ewa Wachowicz trafiła na Marka Fiksę, który także debiutuje w programie. Bartosz Obuchowicz zostanie nauczony moresu przez Kingę Jurecką– kolejną nowość w programie.Blanka Winiarska wytłumaczy na czym polega gorąca samba Ivanowi Komarenko. A Krzysztofa Tyńca poprowadzi Kamila Kajak.

Najwięcej jednak emocji budzi Kasia Cerekwicka i Georgiy Korolyov. Jeszcze się program nie zaczął, a już upatruje się w nich zwycięzców kolejnej edycji.

Prowadzący nie byli niespodzianką. Katarzyna Skrzynecka i Hubert Urbański po raz kolejny zmierzą się z popularnością Tańca z Gwiazdami.