Vanessa Hudgens (34 l.) żegna swoje singielskie życie w dość niecodzienny sposób. Aktorka zorganizowała wieczór panieński o tematyce pogrzebowej, aby opłakiwać świętować przygotowania do ślubu z baseballistą Colem Tuckerem (27 l.).

W sieci wrze z powodu Vanessy Hudgens i jej byłego Austina Butlera

Uwielbiam wieczory tematyczne. Czy zgadniesz, o co chodzi w tej imprezie?”, Hudgens podpisała jeden ze swoich wielu postów na Instagramie dokumentujących imprezę.

Na „upiorny” wieczór panieński przyszła jedna z jej druhen aktorka Sarah Hyland („Współczesna Rodzina”), która podobnie jak inne dziewczyny, ubrana była na czarno. W przeciwieństwie do Vanessy Hudgens, która miała na sobie suknię ślubną.

Vanessa Hudgens i „pogrzebowy” panieński

Vanessa Hudgens poznała swojego ukochanego Cole’a Tuckera w 2020 roku. Ich pierwsze spotkanie odbyło się za pośrednictwem rozmowy na Zoomie podczas pandemii koronawirusa, Hudgens i Tucker oficjalnie pochwalili się swoim związkiem w lutym następnego roku.

Vanessa Hudgens w odważnej stylizacji na wakacjach we Włoszech

Chociaż podobno para zaręczyła się pod koniec 2022 roku, piosenkarka dopiero w lutym ujawniła, że powiedziała „TAK”. Wcześniej Vanessa Hudgens związana była z Austinem Butlerem (32 l.) i to ona podobno namówiła go i wspierała w przygotowaniach do roli Elvisa Presley’a, która zrobiła z niego megagwiazdę i dała mu nominację do Oscara.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: