Victoria Beckham bardzo często, jeśli nie wyłącznie, nosi ubrania z własną metką. Od lat też niezmiennie zachwyca swoim stylem i kolekcjami, które prezentuje podczas tygodni mody. Śpiewać nie potrafi, ale modę potrafi na 5+.

Victoria Beckham wymyśliła, jak uratować monarchię. Ma to związek ze ślubem jej syna

Victoria zdaje sobie również sprawę z tego, jak ważne w życiu publicznym (a także w prowadzeniu firmy), są social media. Gwiazda bardzo często wrzuca na swojego Instagrama filmiki, zdjęcia czy Insta Stories. Prowadzi również relacje na żywo. I właśnie podczas jednej z takich relacji, Victoria Beckham na sobie samej prezentowała swoją jesienno-zimową kolekcję ubrań. Jedna rzecz w szczególności przykuła naszą uwagę.

Golf z dekoltem. To coś wyjątkowego, ale przede wszystkim nowego. Jesteśmy pewni, że za chwilę w sieciówkach na całym świecie pojawią się tego typu ubrania. Ciekawe i seksowne rozwiązanie. Oczywiście nie wymyśliła go Victoria Beckham (uprzedzając wasze komentarze), ale ona może wrzucić ten rodzaj dekoltu w trendy.

Sekret doskonałej fryzury Victorii Beckham kosztuje 25 zł

Victoria Beckham, od razu na swoim Instagramie wrzuciła zdjęcia na modelce. Jesteśmy przekonani, że to będzie najgorętszy ciuch z jej kolekcji. Jak wam się podoba takie rozwiązanie? Trochę zimno, trochę ciepło.