Romeo Beckham (17 l.) mimo, że jest nastolatkiem to fani twierdzą, że dzięki niepowtarzalnej urodzie idealnie sprawdziłby się w roli modela. Ten zamiast tego wybiera związek, w który angażuje się na 100%. Zobaczcie tylko, jak dba o dobre samopoczucie swojej wybranki. Widać, że to od Davida nauczył się, jak być dżentelmenem.

Victoria Beckham jest pełna OBAW. „To przerażające”

Romeo Beckham obejmuje dziewczynę, Mię Regan

Romeo jest kolejnym z synów Victorii, który jest już w związku. Młody Beckham zabrał dziewczynę Mię Regan na dzień spędzony z rodziną. Męska część zajęła się grą, oczywiście w piłkę nożną a kobiety kibicowały swoim facetom.

Beckhamowie z dziećmi; Harper, Romeo i Cruzem na wakacjach w Hiszpanii

Podczas gdy panuje epidemia koronawirusa, rodzina Beckhamów nie zmienia swoich nawyków – w końcu w zdrowym ciele zdrowy duch. Wszyscy razem spotkali się na boisku, gdzie oddali się emocjonującej grze.

Romeo Beckham, Mia Regan

Fot.Forum/Mega Agency

Romeo jak i cała jego rodzina przebywają w Miami, gdzie będą świętować premierę nowej drużyny Davida i debiutu w lidze MLS. Trzeba przyznać, że syn Davida i Victorii wyglądał na totalnie zakochanego. Cały czas miał kontakt z Mią, opiekuńczo ją przytulał a świadkowie twierdzą, że widzieli ich podczas romantycznego uniesienia, gdy się całowali.

17-latek tego dnia miał sportową stylizację, biały t-shirt i czarne spodenki. Mia również postawiła na niezobowiązujący i wygodny zestaw. Wyglądali, jak dwa gołąbeczki.

Para spotyka się od jakiegoś czasu, we wrześniu zeszłego roku już było wiadomo że są razem.

Romeo Beckham

Fot.Forum/Mega Agency

Mia Regan, Romeo Beckham

Fot.Forum/Mega Agency

Pasują do siebie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Czy to przyszła SYNOWA? Victoria Beckham na zakupach z Brooklynem i jego dziewczyną (ZDJĘCIA)

To będzie HOT para! Brooklyn Beckham i Nicola Peltz na ulicach Nowego Jorku (ZDJCIA)

Heidi Klum w obawie przed koronawirusem całuje męża przez szybę (WIDEO)