Jak podaje wp.pl (na podstawie The Guardian), Victoria Beckham wydała książkę! Na dodatek drugą. Tu Kozaczek chce rozwiać wszystkie wątpliwości, bo Posh do talentów literackich nie należy. Książkę napisał za nią ktoś inny.

Nosi ona tytuł That Extra Half an Inch, co swobodnie można przetłumaczyć na O te pół cala więcej. No proszę – już sam tytuł tyle mówi o Viki.

Książka jest poradnikiem. Dotyczy szeroko rozumianego pojęcia mody i stylu. Victoria twierdzi, że nie chce nikomu mówić, jak ma się ubierać, a jedynie pragnie pokazać, w czym osiągnęła sukces.

Owszem – w promowaniu się jest mistrzynią. Szkoda, że jej piosenki nie były w stanie zrobić z niej gwiazdy.

A oto fragment książki:

Chociaż uwielbiam wkładać drogie stroje, to jednak dżinsy są podstawą mojej szafy. Ale te, które zwisają na pupie są po prostu koszmarne. Jestem miłośniczką stylu vintage. Trzeba jednak pamiętać, że jest wielka różnica między stylem vintage a kupowaniem w second handach, chociaż to wygląda bardzo podobnie. Jeśli jednak chcesz bez kłopotów poruszać się po świecie mody – szukaj tego, co jest absurdalnie drogie. I pomyśl dwa razy, zanim założysz minispódniczkę.

Każda kobieta musi mieć zestaw obowiązkowych akcesoriów. Ja na przykład nie mogę żyć bez butów od Manolo Blahnika i okularów słonecznych Chanel.

I nie bójcie się być sobą. Każdy popełnia błędy. Ja również: kiedyś włożyłam suknię od Armaniego na przyjęcie wydane przez Dolce&Gabbana….

Ojej. Faktycznie wtopa.

źródło: wp.pl na podstawie The Guardian