Victoria Beckham (46 l.) w swoim życiu przeszła długą drogę. Od wokalistki do biznes woman, która prowadzi własne imperium modowe. Kiedyś styl Beckham nie należał do wysublimowanych – artystka na początku swojej kariery stawiała na kiczowate ubrania, które zawsze poskreślały jej szczupłą, a czasami wręcz wychudzoną sylwetkę. Po latach projektantka zdradziła, czemu tak bardzo eksponowała figurę.

Victoria Beckham za siedzenie w domu zarobiła milion funtów

Victoria Beckham mówi o początkach kariery

Victoria Beckham przyznała, że gdy występowała w „Spice Girls” jej kultowe stylizacje najczęściej były wybierane przez stylistów. Beckham na początku kariery bardzo podkreślała swoją sylwetkę za pomocą obcisłych i dopasowanych ubrań, co w pewnym momencie stało się jej znakiem rozpoznawczym.

Bankrutująca Victoria Beckham zrobiła wielkie SHOW podczas Fashion Weeku. HARPER pierwszy raz pojawiła się w projekcie mamy

Teraz Victoria jest odnoszącą sukcesy projektantką mody i jej styl znacznie ewoluował na przestrzeni lat. W Wielkiej Brytanii uchodzi nawet za jedną z najlepiej ubranych kobiet – jednak kiedyś tak nie było. Victoria Beckham udzieliła szczerego wywiadu dziennikowi „The Guardian”, w którym odniosła się do stylizacji z przeszłości.

Victoria Beckham i David Beckham na początku związku.

Victoria Beckham i David Beckham na początku związku. Fot.Forum/Reuters.

Projektantka przyznała, że obcisłe i kuse stylizacje były podyktowane tym, że brakowało jej pewności siebie i chciała to ukryć pod seksownymi stylizacjami.

Patrząc wstecz, wydaje mi się, że była to oznaka niepewności – powiedziała Victoria.

Teraz Beckham stawia na eleganckie spódnice ołówkowe, spodnie o szerokich nogawkach i sukienki do kolan. Eksperymentowała ze stylem i w końcu znalazła złoty środek – dzięki któremu czuje się dobrze w tym, co nosi.

Kiedyś nosiłam wiele sukienek z gorsetem i nadal mam niektóre z nich, ale mój obecny styl stał się bardziej luźny. Teraz wiem, w czym czuję się dobrze. Nie muszę już nic udowadniać swoim strojami – dodała projektantka.

A Wam podoba się styl Beckham?

Żałujecie, że już nie pokazuje się w tak seksownych zestawach?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Beckhamowie toczą WOJNĘ z sąsiadami. Zaburzają spokój wsi

Romeo Beckham ma coraz więcej fanek na swoim Instagramie: Mój książę, kocham cię – piszą dziewczyny

Ed Sheeran upokorzył Victorię Beckham

Victoria Beckham na scenie. .

Victoria Beckham na scenie. Fot.Forum/Reuters.

Victoria Beckham na początku kariery.

Victoria Beckham na początku kariery. Fot.Forum/Reuters.

Victoria Beckham w ołówkowej spódnicy w kozakach.

Victoria Beckham w ołówkowej spódnicy w kozakach. fot.Forum/Backgrid USA.

Victoria Beckham w eleganckiej stylizacji.

Victoria Beckham w eleganckiej stylizacji własnego projektu, fot.Forum/Mega Agency.