Romeo Beckham przyszedł na świat 1 września 2002 roku w londyńskiej dzielnicy Marylebone. Drugi syn Victorii i Davida urodził się dokładnie 18 lat temu i od tego momentu pozostaje pod nieustanną obserwacją mediów.

Romeo Beckham CAŁUJE swoją dziewczynę. Urocze?

Romeo Beckham – 18. urodziny

Bracia Beckham: Cruz i Brooklyn postanowili uczcić urodziny Romeo na Instagramie. Z tej okazji na ich profilach pojawiły się wyjątkowe fotografie.

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz już po ŚLUBIE? Zdradziła ich złota obrączka na palcu

Brooklyn Beckham zamieścił dwa zdjęcia. Na pierwszym siedzi wraz z bratem na piłkarskiej murawie. Obaj chłopcy są odwróceni tyłem do obiektywu, a ich imiona można odczytać na piłkarskich koszulkach. Na drugim zdjęciu widać 3-letniego Brooklyna trzymającego Romeo zawiniętego w śpioszki.

Harper Beckham CAŁUJE syna Gordona Ramsaya. Urocze?

Z kolei na pierwszej fotce opublikowanej przez Cruza widać, jak w żartobliwym geście stara się uderzyć wyższego o ponad głowę brata.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez David Beckham (@davidbeckham)

 

David Beckham pokusił się o udostępnienie filmiku z muzyką towarzyszącą narodzinom syna.Były piłkarz umieścił też obszerny wpis z życzeniami:

Wszystkiego najlepszego z okazji 18. Urodzin dla mojego małego mężczyzny (już nie takiego małego) – zaczął David. Stałeś się na najpiękniejszą osobą – jak sam się nazywasz – ale ostatecznie to już mężczyzna. Bardzo cię kochamy, nigdy nie porzucaj swoich marzeń i celów. Ten filmik pokazuje twoje życie od dnia twoich urodzin aż do naszych ostatnich wspólnych momentów, w których muszę przyznać: tak, mój syn jest wyższy ode mnie. Najlepszego kolego!

Victoria Beckham za siedzenie w domu zarobiła milion funtów

Victoria nie złożyła jeszcze życzeń synowi, ale zapewne szykuje coś specjalnego.

Brooklyn z młodszym bratem, fot. Istagram @brooklynbeckham

Brooklyn i Romeo Beckham, fot. Istagram @brooklynbeckham

Cruz i Romeo Beckham, fot. Instagram @cruzbeckham

Cruz i Romeo Beckham, fot. Instagram @cruzbeckham

Harper, Cruz i Romeo Beckham, fot. Instagram @cruzbeckham

Harper, Cruz i Romeo Beckham, fot. Instagram @cruzbeckham