Księżna Meghan i książę Harry przyjaźnią się z kilkoma sławnymi parami. Jedną z nich jest Victoria i David Beckhamowie, którzy byli obecni na ich przepięknym ślubie. Teraz jeden z tabloidów podaje, że Meghan marzyła o tym, aby między nią i aktorem wydarzyło się coś więcej.

Victoria Beckham SKOMENTOWAŁA ślub Meghan Markle

Księżna Meghan była zauroczona Davidem Beckhamem

Meghan marzyła od dawna, aby przenieść się do Londynu i tam robić karierę.

Meghan wiele lat temu zdecydowała, że ​​chce przenieść się do Wielkiej Brytanii i robić karierę w Londynie, ponieważ było jej bardzo ciężko – pomyślała, że ​​zmiana otoczenia może zmienić jej życie.

Księżna poznała Davida dzięki wokalistce  Pixie Lott.

Meghan oczywiście zawsze podziwiała Davida z daleka i wiedziała, że ​​jest żonaty, ale i tak ją pociągał. Im więcej rozmawiali, tym bardziej była nim zauroczona – mimo że wiedziała, że do niczego nie dojdzie z powodu Victorii.

David Beckham

Meghan odpuściła i postanowiła zwyczajnie się z nimi zaprzyjaźnić, w końcu są jedną z najbardziej wpływowych par w show-biznesie. Harry od dawna jest blisko z Beckhamami, współpracowali przy wielu akcjach charytatywnych.

Meghan Markle i Victoria Beckham

Meghan nie raz pozytywnie wypowiadała się na temat Victorii. Komplementowała jej projekty, chociaż twierdziła, że nie pasują do jej figury. W końcu jednak się przekonała. Wtedy Vicky powiedziała:

Wyglądała przepięknie. To była cudowna niespodzianka, kiedy wstałam rano w Boże Narodzenie i zobaczyłam ją w swoich projektach. To ogromny zaszczyt, że tak piękna, silna, wspaniała kobieta nosi moje rzeczy.

Mamy nadzieję, że publikacja tabloidu nie wpłynie na relacje między paniami!

ZOBACZ TAKŻE:

Meghan i Harry ODCINAJĄ się od Williama i Kate! Najpierw wyprowadzili się z Pałacu Kensington, a teraz

Victoria Beckham komentuje plotki o ROZWODZIE z Davidem

Victoria Beckham oceniła STYL Meghan Markle. Nie spodziewaliśmy się tych słów

 

 

 

 

Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle

 

David Beckham

David Beckham bez koszulki

 

David Beckham

David Beckham z córką Harper

David Beckham i Victoria Beckham

David Beckham i Victoria Beckham na ślubie Meghan i Harry’ego