Barbara Palvin (25 l.) w czwartek rano ogłosiła, że będzie nowym aniołkiem Victoria’s Secret. „Trzymałam to w tajemnicy przez trzy miesiące. Jest to najwyższe osiągniecie” – powiedziała dla „People” Barbara.

Jeszcze WIĘCEJ zdjęć z Victoria’s Secret Fashion Show 2018

Wybór Palvin nie jest zaskoczeniem. Jej współpraca z tą marką już od dawna dobrze się powodziła. Po raz pierwszy mogliśmy Barbarę zobaczyć na wybiegu Victoria’s Secret w 2012 roku. A po siedmiu latach oficjalnie dołączyła do rodziny „aniołków”.

Kiedy miałem 13 lat, zobaczyłem pokaz mody Victoria’s Secret i powiedziałem: Pewnego dnia tam dotrę. Trzy lub cztery lata później po raz pierwszy nakręciłem Victoria’s Secret PINK. Teraz czuję, że byłem do tego przeznaczona. Victoria’s Secret złapała mnie w idealnym momencie, ponieważ w końcu jestem szczęśliwa z siebie i mojego ciała

– wyznała modelka.

Dodaje, że kiedy zadzwoniła do niej Victoria’s Secret z wiadomością, była wtedy na Węgrzech. Po rozłączeniu natychmiast zadzwoniła do chłopaka, Dylana Sprouse.

Tym samym Barbara Palvin dołączyła do prestiżowej listy modelek. Należą do niej m.in. Adrianą Limą, Heidi Klum, Karlie Kloss i Gisele Bündchen.

Modelka w swojej karierze ma już wieloletnie doświadczenie. Po raz pierwszy została odkryta w Budapeszcie w 2006 roku w wieku 13 lat. Od tego czasu Barbara zrobiła okładkę dla L’Officiel, rosyjskiej edycji Vogue, węgierskiej edycji Glamour i Magazine Jalous, H&M, Victoria’s Secret i Pull and Bear. 7 lat temu została ambasadorką i twarzą L’Oréal Paris.

Victoria’s Secret Fashion Show 2018

Z kolei na wybiegu mogliśmy ją zobaczyć u takich projektantów jak: Prada, Louis Vuitton, Miu Miu, Christopher Kane, Julien MacDonald, Jeremy Scott, Vivienne Westwood i Chanel.

Wyświetl ten post na Instagramie.

My preferred pillow 😴

Post udostępniony przez Barbara Palvin (@realbarbarapalvin)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Unforgettable experience walking the @victoriassecret runway this year! Thank you from the bottom of my heart for this wonderful opportunity, I'm so grateful to have been given this moment after six years since I first walked. Ed Razek, you genuinely are 'The Greatest Showman' along with your incredible team, and I can't tell you how important it was to me to have been given another chance to shine. For years, I didn't believe I would walk another VS runway but once I finally accepted myself and my body, I felt comfortable in my own skin; the magic happened and everything fell right into place. I feel stronger than ever and I'm only going to keep pushing and continue to show the world who I am, and no one can take that away from me. Lucky to have had infinite amounts of love and support from my family, friends, amazing boyfriend and my IMG family - I appreciate you and truly couldn't have done it without you. ♥️

Post udostępniony przez Barbara Palvin (@realbarbarapalvin)

Barbara Palvin barbara-palvin-2-1 (1)
cannes-barbara-palvin