Jak co roku Victoria’s Secret, ogłosiła listę What is Sexy?. W zeszłym roku, w zestawieniu znalazły się między innymi Beyonce, Rihanna i Emma Stone. Tegoroczna lista zawiera między innymi Kylie Jenner, która została wyróżniona w kategorii Sexiest Style Risk Taker.

Zobacz więcej: Wow! 20 pokaz Victoria’s Secret był NIESAMOWITY! (FOTO)

Ponadto na liście wyróżniono Kerry Washington, którą uznano za najseksowniejszą aktorkę. Selena Gomez otrzymała tytuł najseksowniejszej na czerwonym dywanie, a w kategorii „zawsze sexy” zwyciężyła Jennifer Lopez.

Nie mogło zabraknąć również Taylor Swift, której trasę koncertową nazwano najbardziej seksi. Ponadto w zestawieniu znalazła się Alicia Vikander oraz Ellie Goulding, której usta są według zestawienia – oczywiście najseksowniejsze.

Dodatkowo w wyniku głosowania internetowego wyłoniono najseksowniejsze gwiazdy social media. W kategorii Moda zwyciężyła Sonya Esman, w kategorii Uroda zwyciężyła Zoe Sugg, a w kategorii Fitness tytuł otrzymała Hannah Bronfam. Ponadto przyznano również tytuł „najseksowniejszego” zwierzaka, który trafił do psiaka Chrissy Teigen.

Zobacz więcej: VICTORIA’S SECRET NA LATO 2016 – KOLEKCJA VERY SEXY

Czy zgadzacie się z werdyktem? Kto inny według Was pasowałby do tytułu „Najseksowniejszej 2016”?