Do dziś internet huczy po nieudanym występie Viki Gabor podczas „Sylwestra z Dwójką”. Młodziutka gwiazda wykonała kilka coverów, w tym utwór „Co Z Nami Będzie” Libera i Sylwii Grzeszczak, ale niestety zapomniała tekstu do piosenki i refren zaczęła śpiewać z pominięciem „Kiedy znajdziemy się na zakręcie”. Na szczęście w pobliżu był Liber, który szybko wbiegł na scenę i uratował występ.

Na Instagramie Viki Gabor zawrzało! „Te paznokcie są tragicznie zrobione”

Viki Gabor komentuje wpadkę na Sylwestrze z Dwójką

Teraz w mediach społecznościowych nie brakuje drwiących filmów, a chyba najczęściej cytowanym tekstem jest: „kiedy rozpędzisz się w providencie, co wtedy będzie…”, „Świat rozpędzi się niebezpiecznie, co z nami będzie”. 

Pokaz kolekcji „Initium”. Viki Gabor niczym Wednesday, Justyna Gradek zawitała do stolicy, mroczna Doda…

Viki Gabor następnego dnia skomentowała swoją sylwestrową wpadkę na Instagramie. Najpierw złożyła życzenia i podkreśliła, że „nikt nie jest idealny”: „Happy New Year 2024 🫡🫡 ps. Nobody’s perfect 👌🏽😂”. 

Następnie napisała na InstaStory, że nie przejmuje się wpadką i śmieje się ze wszystkich krytycznych komentarzy:

„Nie spinajcie tak du***” i „Buźki dla hejterów. Uwielbiam Wasze komentarze, mam z nich taką bekę” – napisała Gabor.

Viki Gabor przez CHOROBĘ odwołała występ!

 

@kaganek2023 Młoda wokalistka kolejny raz nie zna tekstu piosenki z którą występuje na żywo. Tym razem padło na utwór Sylwii Grzeszczak. #vikigabor #wpadka #sylwesterzdwójką #sylwester ♬ Kiedy rozpędzi się niebezpiecznie - Kaganek2023

Fot. AKPA

Fot. AKPA