Emily Ratajkowski nie odstaje od innych modelek i też zachwyca swoją figurą. Jak udaje jej się utrzymać taką formę? Sekret figury Emily to nie tylko dobre geny, ale też dieta. Mniej treningi, bo jak przyznaje, nie jest ich fanką. Jeśli ćwiczy, to wybiera proste ćwiczenia, a jej dieta nie jest mocno restrykcyjna.

Tak Emily Ratajkowski wyglądała, kiedy była DZIECKIEM

Dieta i treningi Emily Ratajkowski

W rozmowie z „Harper’s Bazaar” modelka wyznała, że bardzo lubi słodkości i od tego też zaczyna dzień. Zwykle wybiera ulubione ciastko i czarną kawę. Na kolejne posiłki wybiera kanapki, sałatki i soki warzywne – ponoć jej ulubiony jest sok z buraków z dodatkiem kurkumy. Emily zwraca uwagę na to, co je, ale nie odmawia sobie wyjść ze znajomymi do knajp. Wówczas raczej zamawia lekkie potrawy. Modelka lubi też sama gotować, ale nie zawsze może to robić. Kiedy wie, że cały dzień spędzi na planie, zamawia catering. Mimo to zwraca uwagę na to, co się w nim znajdzie.

Co ciekawe, Emily nie męczy się na siłowni. Jeśli trenuje, to wybiera proste i lekkie ćwiczenia. Szczególnie upodobała sobie jogę.

Nie mam trenera osobistego. Nie jestem zakręcona na punkcie fitnessu. Zdecydowanie odstaję w branży.

ZOBACZ TEŻ:

Emily Ratajkowski szokuje na ściance. Tym razem nie chodzi o odważną kreację

Harvey Weinstein zawarł umowę ze swoimi OFIARAMI. Emily Ratajkowski wbiła mu szpilę

Jakie operacje plastyczne przeszła Emily Ratajkowski? Jak wyglądała przed?