Hollywoodzki producent, Harvey Weinstein poszedł na ugodę z kobietami, które oskarżyły go o wykorzystywanie seksualne. Wśród ofiar miały być między innymi: Angelina Jolie, Gwyneth Paltrow, i Cara Delevingne.

Emily Ratajkowki do Harvey’a Weinstein’a: „F*ck Harvey”

Naga Emily Ratajkowski pozuje na kanapie w swoim salonie. Wnętrza zwalają z nóg

Producentowi filmowemu upiekło się na tyle, że nawet nie musiał z własnej kieszeni płacić odszkodowania i nie musiał przyznawać się do zarzucanych mu czynów, a jedynie jego upadła firma Weinstein Company zawarła wielomilionową ugodę z ofiarami. Z kolei jego firmy ubezpieczeniowe wypłacą im łącznie 25 mln dolarów.

Wynika z tego, że poszkodowane kobiety będą musiały dochodzić swoich roszczeń w sądzie, gdyż firma Weinstein Company znajduje się w postępowaniu upadłościowym. Na dodatek pieniądze, o które się nie upomni ofiara, trafią z powrotem do Weinsteina.

Emily Ratajkowski BEZ PHOTOSHOPA i filtrów w bikini – wciąż ideał piękna? (ZDJĘCIA)

Emily Ratajkowki w mocny sposób skomentowała sprawę. Najpierw napisała na Instagramie, co myśli o ugodzie, a następnie z napisem na ręku „F*ck Harvey” pojawiła się na czerwonym dywanie.

Dzisiaj Harvey Weinstein i jego byłe studio filmowe poszli na opiewającą na 25 milionów dolarów ugodę z jego ofiarami. Weinstein, oskarżony o różne przestępstwa, od molestowania po gwałt, nie będzie musiał przyznać się do winy ani płacić z własnych pieniędzy – napisała Emily Ratajkowski.

Dodała też hasztag #nojusticenopeace ( red. „nie ma sprawiedliwości, nie ma pokoju”).

Emily Ratajkowski jest w CIĄŻY? To zdjęcie nie uciszy plotek

Xavier Collin/Image Press Agency / MEGA / Mega Agency / Forum

Xavier Collin/Image Press Agency / MEGA / Mega Agency / Forum

EDUARDO MUNOZ / Reuters / Forum

EDUARDO MUNOZ / Reuters / Forum

Javier Mateo / Eaglepress / Forum

Javier Mateo / Eaglepress / Forum