Emily Ratajkowski (31 l.) to nasza ulubiona piękność Hollywood. Oczywiście wynika to z naszego „patriotyzmu”, w końcu rodzice i cała rodzina modelki pochodzą z Polski, mimo że ona sama urodziła się w Londynie.

Emily Ratajkowski w Warszawie! Co tu robiła?

Teraz gwiazda zwróciła uwagę wszystkich, gdy pojawiła się na after party po Oscarach 2023, organizowanym przez magazyn Vanity Fair. W końcu Ratajkowski pochwaliła się doskonałą figurą i… krągłym biustem.

Ratajkowski fotografowana była w prześwitującej sukni do ziemi, która odkrywała „sutki” gwiazdy. A jak wiemy, internet mocno je cenzoruje.

Emily Ratajkowski na imprezie Vanity Fair

Ostatnio było o niej głośno i to nie tylko ze względu na to, że pojawiła się w kampanii reklamowej polskiej marki CCC, ale również ze względu na jej ostatnie romanse. Modelka łączona była nie tylko z Petem Davidsonem, ale również komikiem Erikiem Andre, a także… Bradem Pittem.

Emily Ratajkowski mówi o randkowaniu, kiedy jest się sławnym

Emily Ratajkowski, która rozstała się ze swoim mężem i ojcem pierworodnego synka, odreagowuje i widać, że żyje pełnią życia. Modelka wygląda świetnie i wywiadach, a także swoim podcaście mówi również o dobrej kondycji psychicznej. Oby tak dalej!