Anna Dereszowska od lat jest uznawana za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. I choć debiutowała ona w polskim show biznesie wiele sezonów temu, czas naprawdę jest dla niej łaskawy. Gwiazda prezentuje się bowiem równie dobrze, jak kilkanaście lat temu. Poza tym Ania wierna jest swojemu stylowi, a przede wszystkim dłuższym, ciemnym włosom. Nic więc dziwnego, że gdy na Instagramie pokazała się w krótkiej fryzurze, fani byli mocno zaskoczeni. Zmiana na plus? Niekoniecznie…

„#winterbody” – Anna Dereszowska pokazała brzuch po ciąży!

Anna Dereszowska pokazała się w krótkich włosach

Anna Dereszowska obcięła włosy?! Raczej nic z tych rzeczy. Aktorka wrzuciła na Instagram nowe zdjęcie w krótkiej fryzurze, jednak łatwo się domyślić, że ma na sobie perukę.

Tak, czy nie? Żeby nie było za późno – napisała w poście Dereszowska.

I choć krótkie uczesania są w trendach, tej propozycji mówimy zdecydowane „nie”. Zresztą podobnego zdania są fani gwiazdy. Jej followersi pisali w komentarzach, że to wyjątkowo nie twarzowa historia.

Pani Aniu….Nieee – napisała jedna z obserwatorek. Nie. Niestety w tej fryzurze wygląda Pani jak własna ciotka – dodała kolejna. Rany Jurek NIEEEE, jeden gest i z pięknej kobiety robi się babuszka… – przyznała następna.

A wy co myślicie?

scena z: Anna Dereszowska, fot. Gałązka/AKPA

scena z: Daniel Duniak, Anna Dereszowska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Anna Dereszowska/fot. Kurnikowski/AKPA