Kasia Warnke zadziwia swoim wizerunkiem i odważnymi kreacjami aktorskimi. Artystka zdecydowała się na nagą sesję w Playboyu, a na jej Instagramie nie brakuje zdjęć prowokujących dyskusje. Warnke od 2016 roku jest żoną Piotra Stramowskiego. Para nie zdecydowała się jeszcze na powiększenie rodziny. W rozmowie z Kozaczkiem aktorka przyznała, że momentami odczuwa presję społeczną związaną z macierzyństwem.

Wiemy ILE zarobiła Kasia Warnke na rozbieranej sesji dla Playboya!

Do kontrowersyjnych wpisów portali plotkarskich podchodzi z dystansem:

– Nie chcę wywołać sytuacji, że oto Polska czeka na dziecko pana Stramowskiego i pani Warnke, bo byłoby to śmieszne.

Aktorka przyznała, że presja dotycząca dziecka jest chora:

– Z kolei wiadomo, że jeżeli mam urodzić, to za chwilę. […] Wydaje mi się, że niesmaczna jest presja. Sama w sobie nie chciałabym wywoływać presji, bo kobieta potrafi się po prostu zablokować i przeżyć wielki dramat, jeżeli nic z tego nie wyjdzie. […] Z dziećmi jest fajnie, bez dzieci jest fajnie. […] Może nie próbujmy reżyserować cudzego życia.

Dodała również, że podobnymi problemami borykają się także kobiety nie związane z show-biznesem:

– To dotyczy wszystkich kobiet. Jeżeli oglądają mnie kobiety, które nie chcą, lub nie mogą mieć dziecka, to one bardzo silnie odczuwają presję społeczną, presję rodziny, presję partnerów. […] Są narażone na ostracyzm społeczny i wytykanie palcem. I u mnie na Instagramie […] wrzuciłam zdjęcie w stroju kąpielowym. […] Jakaś pani napisała, że wolałaby zobaczyć zadowoloną matkę dwójki dzieci.

Wiemy ILE zarobiła Kasia Warnke na rozbieranej sesji dla Playboya!

Zobaczcie cały wywiad. Zgadzacie się z Warnke? Ma rację?