Romans Brada Pitta i Ines de Ramon kwitnie! Mimo sceptycznych głosów, że niezbyt do siebie pasują okazuje się, że celebrycka para przeżywa w najlepsze swój letni romans. Magazyn PEOPLE dotarł do bliskiego źródła aktora, który potwierdza, że czują się ze sobą naprawdę świetnie.

„Jest między nimi bardzo silna więź. Ich związek ma się naprawdę dobrze” – powiedział informator, podbijając serca fanów tej pary.

Brad Pitt zakochany w Ines de Ramon

Mimo odległości między nimi, Pitt, który niedawno kręcił film o Formule 1 w Europie, regularnie spędza czas z piękną projektantką biżuterii.

59-letni Brad Pitt nagrywa film o Formule 1, „Czy on się kiedyś zestarzeje?!” [zdjęcia z planu]

„Całe lato upływa im na wspólnych chwilach. Naprawdę uwielbiają się nawzajem, to widać dla każdego, kto ich widzi razem” – zdradził zaufany informator.

Co więcej, Ines de Ramon miała okazję odwiedzić 59-letniego laureata Oscara w jego urokliwej posiadłości Château Miraval. Oczywiście, nie obyło się bez plotek, bo trwająca bitwa sądowa z byłą żoną Angeliną Jolie wciąż przyciąga uwagę mediów. Jednak nic nie zakłóca ich szczęścia, a Ines kilka razy przyleciała do swojego ukochanego, żeby go odwiedzić.

Brad Pitt pozwolił sąsiadowi mieszkać za darmo w swojej dawnej posiadłości w Los Angeles

Chociaż przedstawiciele pary nie udzielili komentarza i nie potwierdzili ich związku wszystko wskazuje na to, że Brad i Ines mają poważne plany. Para po raz pierwszy pokazała się razem w listopadzie 2022 roku, a już kilka miesięcy później świętowali razem urodziny Brada w grudniu. To jednak nie koniec! W styczniu udali się na egzotyczną wycieczkę do Cabo, gdzie Ines zaskoczyła wszystkich opalając się topless!

Aby udowodnić swoje zauroczenie Ines de Ramon nosi naszyjnik z literą „B” na szyi, nawiązujący do nazwiska ukochanego. Zakochani wyglądają na prawdziwą wymarzoną parę, która zachwyca swoją miłością i bliskością.

Forum

 Forum