Brad Pitt (59 l.) rzekomo pozwolił owdowiałemu mężczyźnie zamieszkać w swojej byłej posiadłości w Los Angeles. Jego były sąsiad miał mieszkać tam nieodpłatnie.

Nowe informacje na temat romansu Brada Pitta i Ines de Ramos

Tak twierdzi gwiazda kultowej „Elviry”, Cassandra Peterson, od której Pitt kupił 1,9-hektarową posiadłość Los Feliz w Kalifornii w 1994 roku. Aktor pozwolił mężczyźnie mieszkać tam za darmo aż do śmierci w wieku 105 lat.

Był bardzo, bardzo miły dla niego […] Żona [tego mężczyzny] zmarła, a mąż, Jan, tam mieszkał. Wiem, że Brad pozwolił mu tam mieszkać, nie płacąc nic aż do śmierci, wyznała w ostatnim wywiadzie.

Brad Pitt i jego dobre serce

Brad Pitt, który mieszkał w domu po sąsiedzku z byłą żoną Angeliną Jolie i ich 6 dzieci powoli zaczął wykupywać okoliczne nieruchomości, kiedy te trafiały na rynek sprzedaży. Jedna z nieruchomości, na które zwrócił uwagę ówcześnie pierwotnie należała do starszego mężczyzny, gdy ten miał 90 lat.

Fani porównują Brada Pitta do Justina Biebera

Gdy dom trafił na rynek sprzedaży, aktor rzekomo zawarł taką umowę, aby wdowiec mógł nadal mieszkać w tym samym domu do końca życia. Inaczej starszy pan byłby zmuszony do sprzedaży nieruchomości i przeprowadzki, co w jego podeszłym wieku byłoby tragedią.