Weronika Marczuk (48 l.) jest byłą żoną aktora Cezarego Pazury (57 l.). Rozwiedli się w 2007 roku. Poznaliśmy ją bliżej dzięki programowi „You Can Dance – po prostu tańcz!”, w którym zasiadała w jury. Później Weronika zniknęła z polskiego show-biznesu. Kilka tygodni temu oficjalnie potwierdziła, że jest w ciąży. Teraz na jej profilu na Facebooku pojawiły się zdjęcia z dużym ciążowym brzuchem.

47-letnia była żona Cezarego Pazury, Weronika Marczuk, jest w ciąży?

Weronika Marczuk pokazuje ciążowy brzuch

Weronika pochwaliła się nagrodą.

Jestem dziś ogromnie wzruszona zupełnie nieoczekiwaną nagrodą 🏅Zawsze idę za sercem ❤️ nic nie oczekując w zamian i nie zamierzam inaczej ! 💛💙 🔹 Medalem za Ofiarność i Miłość do Ukrainy nagradza się W. Marczuk
Zwierzchnik autokefalicznego Kościoła Prawosławnego Ukrainy, Metropolita Kijowski i całej Ukrainy Epifaniusz
#niesamowite#wdzięczność#milość

Jestem dziś ogromnie wzruszona zupełnie nieoczekiwaną nagrodą 🏅Zawsze idę za sercem ❤️ nic nie oczekując w zamian i nie…

Gepostet von Weronika Marczuk am Mittwoch, 11. Dezember 2019

Na zdjęciach z wydarzenia ubrana jest w kremową sukienkę z golfem, która podkreśliła krągłości. Weronika wygląda pięknie – obecny stan zdecydowanie jej służy.

Kim jest partner Weroniki Marczuk?

Nie znamy tożsamości partnera Weroniki. Wiemy jednak, że to poważny związek i są razem od wielu lat. Jej ukochany jest Polakiem.

scena z: Weronika Marczuk, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Weronika Marczuk, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Weronika Marczuk, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA