Weronika Marczuk (48 l.) niedawno po raz pierwszy została mamą. Urodziła zdrową córeczkę Anię. Była żona Cezarego Pazury zapozowała z nią na okładce magazynu „Viva!” i udzieliła wywiadu, w którym szczerze opowiedziała o poronieniu.

Weronika Marczuk wyznaje, że od zawsze chciała zostać mamą. „Na drodze stanęła wydumana afera”

Weronika Marczuk o poronieniu bliźniąt

Weronika Marczuk w Polsce stała się znana, gdy zasiadła w jury programu „You Can Dance”. Później zniknęła na dłuższy czas z show-biznesu. W 2007 roku rozwiodła się z Cezarym Pazurą, dziś ma nowego partnera, jednak chroni jego prywatność.

Weronice po wielu próbach udało się zostać mamą. Ma jednak za sobą trudne przeżycia. Poroniła bliźnięta w zaawansowanej ciąży.

Urodziłam przedwcześnie, zabrakło tych trzech, czterech tygodni, by nasze bliźniaki mgły przeżyć… Wszystko było dobrze, cudownie się rozwijały, miały swoje imiona. Nic nie wskazywało na problemy. Nagle jednego dnia wszystko się skończyło (…) Mamy filmik z USG nagrany dwa dni przed porodem. Ale gdy zaczęły się skurcze, nie zdążyliśmy nawet dojechać z domu do szpitala, i odeszły wody – tak szybko się to stało.

Weronika Marczuk pokazała piękną sesję ciążową. Inteligentnie dopiekła Cezaremu Pazurze

Okazało się, że straciła dzieci przez błąd medyczny.

Błąd medyczny. Skrócenie szyjki macicy, czego nie zauważono. (…) Teraz więc, kiedy przy ciąży z Anią sytuacja się powtórzyła, założono mi szew, dzięki czemu byłam w stanie szczęśliwie donosić tę ciążę. Mam gęsią skórkę. To jest smutne, bo właściwie to ja ją uratowałam. Pomna tragedii niemal zmusiłam lekarzy do sprawdzenia, czy wszystko jest w porządku. To był dokładnie ten sam okres ciąży!

Wypowiedziała się również na temat swojego partnera.

 Wiem, że pewne rzeczy można przewidzieć, na przykład to, jak się zachowa twój partner w sytuacji kryzysowej. Jak pewne cechy, które nam się podobają w okresie beztroski, mogą obrócić się przeciwko nam w ciężkich chwilach. Cieszę się, że tata Ani jest takim człowiekiem, o nikim nie powie złego słowa, w żadnej sytuacji.

Weronika Marczuk opowiedziała o problemach z zajściem w ciążę. „Było sporo prób i tragedii”

Weronika Marczuk z córką na okładce Vivy:

 

Weronika Marczuk

Weronika Marczuk fot. Piętka Mieszko/AKPA

Weronika Marczuk

Weronika Marczuk fot. Piętka Mieszko/AKPA

Weronika Marczuk

Weronika Marczuk fot. Piętka Mieszko/AKPA