Weronika Marczuk (48 l.) jest w zaawansowanej ciąży. W połowie listopada zdradziła, że spodziewa się córki. Po kilku tygodniach opowiedziała o trudnych staraniach o poczęcie dziecka.

Weronika Marczuk opowiedziała o ciąży

Weronika Marczuk opowiedziała o problemach z zajściem w ciążę. „Było sporo prób i tragedii”

Teraz na łamach serwisu „edziecko” zdecydowała się ujawnić kolejne kulisy życia prywatnego. Okazuje się, że Weronika Marczuk poprzednie ciążę nie donosiła:

Pochowałam dwoje dzieci. To jest strasznie trudny temat i wiem, że w takich momentach wiele kobiet i mężczyzn czuje się bezradnych. Potrzebują wsparcia. Jedni podnoszą się po tym, a inni nie – tłumaczyła gwiazda. 

Opowiedziała też o swoim obecnym parterze. Z wypowiedzi można wywnioskować, że poprzednie jej małżeństwo z Cezarym Pazurą nie było spokojnie i normalne.

Mój partner jest spokojnym mężczyzną, który nie panikuje, nie stwarza problemów, myśli zawsze pozytywnie. Może to zabrzmi banalnie, ale chciałam spotkać mężczyznę z kategorii dobry człowiek. Marzyło mi się zwyczajne, normalnie życie. Moja mama mówiła mi, że najważniejszy w życiu jest święty spokój. I miała rację – stwierdziła Marczuk.

Tak wyglądało małżeństwo Cezarego Pazury z Weroniką Marczuk

Ciążową sesją dla portalu pochwaliła się na swoim Instagramie. Podkreśla, że o ciężkich i pięknych chwilach trzeba rozmawiać. Zdaje sobie sprawę, że to nie jest łatwe, ale jedynie szczere uświadomienie swoich i cudzych błędów czy niewiedzy pozwala znaleźć właściwe rozwiązania.

Dziękuję Pani S.Borowskiej za rozmowę, tu czuje się dobrą dziennikarską szkołę. A książka się piszę, dziękuje wszystkim dziewczynom które napisały do mnie o swoich trudnych, a czasem makabrycznych przeżyciach. Skierujemy to na korzyść innym, w taki sposób wesprzemy tysiące innych przyszłych mam – zapowiedziała była żona Pazury.