Weronika Marczuk (48 l.), była żona Cezarego Pazury w połowie stycznia urodziła córeczkę. Nna razie nie zdradziła tożsamości partnera.

Weronika Marczuk o macierzyństwie

Weronika Marczuk pokazała piękną sesję ciążową. Inteligentnie dopiekła Cezaremu Pazurze

Weronika Marczuk udzieliła długiego wywiadu dla „Onet Kobieta”, w którym opowiedziała o macierzyństwie. Okazuje się, że była żona Pazury od dzieciństwa była przygotowana na macierzyństwo. Opowiada, że na Ukrainie pracowała w szkole, jako zastępca dyrektora do spraw pozaklasowych. Z powodu trudnej sytuacji ekonomicznej zdecydowała się wyjechać do Polski.

Pierwszy raz wyjechałam z zespołem tanecznym. Szybko się uczyłam języka i otoczenia. Znalazłam studium ekonomiczne w Sopocie, gdzie zdobyłam zawód specjalisty ds. handlu zagranicznego. Zaczęłam pracę w polskiej firmie, w której odpowiadałam za rynek wschodni. Gdy już miałam upragniony dyplom i otworzyliśmy biuro w Kijowie, spotkałam na swojej drodze miłość – przyszłego męża (red. Cezary Pazura), który miał małe dziecko i sporo kłopotów z poprzedniego życia. Rzuciłam się w to całą sobą. Zostałam w Warszawie i zaczęłam wychowywać pięcioletnią córeczkę partnera, która po dwóch tygodniach zaczęła mówić do mnie „mamo”. Może zastąpiło mi to własne macierzyństwo? – tłumaczy Marczuk.

Weronika Marczuk opowiedziała o problemach z zajściem w ciążę. „Było sporo prób i tragedii”

Tłumaczy w wywiadzie, że później nie miała czasu i zawsze było „jeszcze nie teraz”. Gdy wreszcie zaczęła myśleć o ciąży, okazało się, że ma problemy zdrowotne, a związek zaczął wygasać.

Jak mieć dziecko bez partnera? Chciałam, aby miało pełną rodzinę, żeby wychowywało się w domu pełnym miłości. Po jakimś czasie znalazłam siłę, aby wejść w nowy związek, ale na drodze stanęła wydumana afera. Wtedy już runęło wszystko: finanse, zdrowie, życie. Zajęło mi wtedy trzy lata by móc się podnieść „z kolan” i dać sobie kolejną szansę na normalne życie i związek. W sumie poważne starania o dziecko zajęły mi siedem lat – wyznała Weronika.

Tak wyglądało małżeństwo Cezarego Pazury z Weroniką Marczuk

Weronika Pazura i Cezary Pazura. Weroniki. Fot. fot. Mikulski/AKPA

Weronika Pazura i Cezary Pazura. Weroniki. Fot. fot. Mikulski/AKPA

Weronika Pazura i Cezary Pazura. Fot. Kurnikowski/AKPA

Weronika Pazura i Cezary Pazura. Fot. Kurnikowski/AKPA