Wersow jakiś czas temu zdecydowała się nieco odejść od YouTuba i zadziałać na rynku muzycznym. Ostatnio premierę miał jej debiutancki album studyjny i z tej okazji zorganizowała w Warszawie imprezę z mediami i influencerami.

Fani hejtują nową fryzurę Wersow. Czy taki efekt chciała osiągnąć influencerka?

Wersow znowu zaszalała z fryzurą!

Jakiś czas temu opublikowała na YouTube nagranie z wizyty u fryzjera, gdzie zdecydowała się na drastyczną zmianę i ścięła swoje włosy do ramion. Influencerka zaskoczyła ponownie fanów 1 grudnia w ramach przyjęcia z okazji jej debiutanckiego albumu. Podczas eventu zaprezentowała kolejną, nową fryzurę.

Wersow w kolejnym klipie wygląda jak Doda. Fani: „Dodowo trochę”

Tym razem pokazała bardzo krótkie włosy w stylu pixie cut, dodatkowo w kolorze pastelowego różu. Fani krytykowali nowy wygląd influencerki. Ta jednak nie zakończyła metamorfoz. W kolejnych dniach postanowiła przefarbować włosy na zielono, a w międzyczasie opublikowała filmik w bardzo długiej blond peruce.

Wersow ścięła się na chłopaka. Friz… NIE JEST ZACHWYCONY!

Dzisiaj ponownie zaskoczyła fanów kolejną już zmianą. Tym razem postawiła na kolor rudy oraz grzywkę. Po raz kolejny zdecydowała się na dłuższą długość peruki. Co na to fani? Zdecydowanie wolą influencerkę w długich włosach i nie mogą przyzwyczaić się do krótkiego strzyżenia.

  • Serio te rude to sztos
  • Lepiej niż w blondzie moim zdaniem 😅
  • Wyglądasz jak Cheryl z Riverdale 😮
  • O wow.. Nawet lepiej niż w blondzie chyba, mega charakterystycznie🥵
  • Bardzo ładnie ci w tych włoskach!
  • pasują ci rude włosy😍 – piszą fani w komentarzach

Wersow, fot. Podlewski/AKPA

Wersow, fot. Kurnikowski/AKPA

IG: wersow