Weronika Sowa jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych influencerek w Polsce. Wokół jej osoby od wielu lat pojawiają się nowi fani, jak i krytycy. Wersow jednak nie przywiązuje uwagi do niepochlebnych opinii swoich obserwujących. Influencerka dzieli się każdą chwilą swojego życia w internecie. Tym razem pokazała jak dobrze bawi się na Paryskim Fashion Week.

Wersow miała STŁUCZKĘ w centrum Warszawy! „Czekałam na policję, a teraz na lawetę”

Tak Wersow ubrała się na Paryski Fashion Week!

Weronika Sowa opublikowała zdjęcia w dwóch różnych stylizacjach. Pierwsza z nich była odważnym kolorystycznie wyborem. Założyła pomarańczowo-biały, oversizowy komplet, który wśród obserwujących wywołał sprzeczne opinie. Całość stylizacji dopełniły okulary przeciwsłoneczne i jasnoróżowa torebka na ramię.

Jak zobaczyłam jakiś czas temu ten komplet u Wersow na story to myślałam, że jest w piżamie. Okropne to – komentuje fanka.

Wersow pokazała brzuch po porodzie i cesarskim cięciu! (ZDJĘCIE)

Druga stylizacja natomiast była klasyczna. Influencerka wybrała czarną marynarkę, długie kozaki na płaskiej podeszwie, szarą kamizelkę oraz białą koszulę. Dół stylizacji dopełniła spódniczką, a na włosach pojawiła się biała, klasyczna przepaska. Ten zestaw zdecydowanie bardziej spodobał się obserwatorom.

Wersow o swoim własnym reality show. Przyjęłaby propozycje? (WIDEO)

Fani wspominali również, że influencerka prosiła o porady w wyborze zdjęć do publikacji na Instagram, jednak żadnej z nich nie zastosowała. Obserwujący poczuli się urażeni i otwarcie publikowali swoje opinie pod jej postem.

Wszystkie zdjęcia piękne, ale czemu robisz na grupce „ankiety” o najlepsze zdjęcie a później wstawiasz jako pierwsze to które wszystkim się najmniej podobało ?😢 Bo nie rozumiem co to ma na celu 😔👀