Whitney Houston walczy z byłym mężem po cichu. Podczas kiedy Bobby Brown publicznie pierze brudy, obsmarowując piosenkarkę w wywiadach i w swojej „autobiografii\”, ona pokłada zaufanie w… prawnikach.

Houston zablokowała właśnie Bobby’emu możliwość sprzedaży płyt DVD z zapisem jego reality show, w którym siłą rzeczy pojawiała się często. Tak, Bobby Brown też miał swoje reality show…

Whitney nie była pokazywana w programie w dobrym świetle i jest przekonana, że to przyczyniło się do upadku jej kariery. Teraz, kiedy stara się ją odbudować, Bobby próbuje sprzedać ten sam materiał na płytach. Gwiazda nie ma zamiaru na to pozwolić.

A pozwolenie Whitney jest niezbędne do tego, aby rozpocząć sprzedaż. Bobby jest bardzo zmartwiony całą tą sytuacją ponieważ, jak się zapewne domyślacie, jego konto bankowe świeci pustkami. Brown ma wiele wydatków – między innymi alimenty na kilkoro dzieci i pewnie gigantyczne długi za narkotyki.

\”Mógłbym zarobić wiele pieniędzy. Z tego, co wiem, na to DVD byłby ogromny popyt. Ale Whitney nie chce współpracować, więc płyta nie pojawi się w sklepach\” – mówi.

Och, biedny Bobby.