Kaja Paschalska (33 l.), chociaż prowadzi aktywnie swoje konto na Instagramie, to chroni swojej prywatności i raczej nie pokazywała swojego partnera ani nie wypowiadała się na jego temat.

KAJA PASCHALSKA WYŚMIANA: TE DOCZEPY TO CHYBA TROCHĘ ZA DŁUGIE… (FOTO)

Aktorka jednak ostatnio coraz częściej wstawia z nim wspólne fotki. Pierwszy raz zrobiła to w styczniu, a kolejny wczoraj. Post opisała osobistym wyznaniem.

Podobno przeciwieństwa się przyciągają 🤔 ale nawet najlepszy związkowy balans nie przebije dzielenia z kimś swojej pasji. Nie wiem czy też tak macie – dla mnie to jest ten #secretingredient który podkręca cały smak 😋

Okazuje się, że Kaja wystąpi w jego teledysku. Jej chłopakiem jest Tomek Lewandowski, czyli znany raper VNM, prywatnie kuzyn Roberta Lewandowskiego. Spotykają się już od 2017 roku – wtedy zostali przyłapani przez paparazzi.

😋 dzisiaj premiera klipu @fau_enem w którym miałam przyjemność wystąpić 💃🏻 (link w bio) „Tomek” zapowiada nową, konceptualną płytę „CtDN”. Mogłabym się teraz rozpisać jak ZAJ*EBISTY jest to projekt ale nawiązując do początku tego posta, powiem tylko – GRATULUJĘ Kochanie!!! Jesteś moją inspiracją ❤️ PS tak, będzie feat 😈 pozdrawiam wszystkich czikuhejterów 💁‍♀️

Kaja Paschalska zachwyca figurą – zdradziła, co ćwiczy i jak się odżywia

Jesteście ciekawi, co z tego wyszło?

Wyświetl ten post na Instagramie.

#ChinkaLandrynka 🤣

Post udostępniony przez Kaja Paschalska (@kajapaschalska)

scena z: Kaja Paschalska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
scena z: Kaja Paschalska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA