„Aniołki Charliego” uchodzą już za kultową serię filmów, w których kobiety przedstawiane są jako seksowne, a przy tym super niebezpieczne tajne agentki, które ratują świat. Chyba każdy pamięta Cameron Diaz (47 l.), która zachwycała w tej serii filmów. Teraz przyszła kolej na nową generację aniołków – ale równie pięknych, co niebezpiecznych. W gwiazdorskiej obsadzie pojawił się polski akcent – zagrała tam Ella Balinska, która ma coraz większe grono fanów w naszym kraju. Kim jest aktorka?

„Aniołki Charliego” powracają! Zagra w nich aktorka związana z Polską…

Kim jest piękna Ella Balinska z „Aniołków Charliego”?

Nowa odsłona kultowych już aniołków trafiła na kinowe ekrany w 2019 roku, ale od wczoraj film można obejrzeć w serwisie HBO GO. Główne role w odświeżonych „Aniołkach Charliego” zagrały Kristen Stewart, Ella Balinska, Naomi Scott, czy Elizabeth Banks. Jednak to piękność o egzotycznej urodzie – Ella najbardziej oczarowała widzów. Okazuje się, że aktorka ma również polskie korzenie. 

Coraz głośniej mówi się, że Balinska pokazała klasę i prawdziwy talent aktorski w nowej serii „Aniołków Charliego”. Mimo młodego wieku świetnie poradziła sobie w wymagających scenach, a teraz jej grono fanów coraz bardziej się powiększa.

Nowy film biograficzny o księżnej Dianie. Zagra ją Kristen Stewart

Ella Balinska wiek, wzrost, waga

Ella Balinska jest czarnoskórą aktorką, która odnosi coraz większe sukcesy. Balińska ma 24 lata. Swoją nietuzinkową urodę zawdzięcza prawdziwej mieszance kulturowej. Ma polsko-jamajskie korzenie: ojcem jest hrabia Kazimierz Baliński-Jundziłła z herbu Jastrzębiec (który był również muzykiem), a matką jest modelka i autorka książek kulinarnych – Lorraine Pascale. Jej rodzice rozwiedli się, ale w dalszym ciągu utrzymują przyjacielskie relacje. Ella jest jedynaczką i nie doczekała się rodzeństwa.

Aktorka mierzy ponad 180 cm wzrostu i waży niecałe 58 kilogramów.

View this post on Instagram

one month.

A post shared by Ella Balinska (@ellabalinska) on

Ella Balinska – wykształcenie, kariera

Ella urodziła się w Londynie, gdzie pomieszkuje gdy nie jest w Los Angeles. Balinska uczyła się aktorstwa w renomowanej szkole Guildford School of Acting. By jak najlepiej przygotować się do roli w „Aniołkach” aktorka pobierała lekcje walki w Academy of Performance Combat. Jest przeszkolona w 12 różnych rodzajach walk scenicznych. Trenuje również kickboxing.

Na dużym ekranie zadebiutowała w 2015 roku, wcielając się w  Tanyę Mason „Junction 9”. Występ w „Aniołach Charliego” był jej pierwszym, tak dużym projektem. Wcześniej grała w mniejszych produkcjach i okazjonalnie występowała w serialach: „Na sygnale”, czy „Morderstwa w Midsomer”.

Ciekawostki o aktorce

W jednym z wywiadów Ella przyznała, że zawsze chciała wziąć udział w filmie akcji – ale myślała, że jest za wysoka i będzie jej to sprawiało dużo problemów.

Inspiruje się stylem Jaden Smith, który jest synem aktora Willa Smitha i Jady Pinkett Smith.

Jada Pinkett Smith przyznała się do romansu. „Uwikłałam się w różnego rodzaju układy z Augustem”

Aktorka uwielbia buty i ma pokaźną kolekcję w swojej garderobie. Ma tak dużą obsesję na punkcie obuwia, że do butów dobiera całą stylizację.

Od czasów nastoletnich interesowała się lekkoatletyką, a nawet rzucała oszczepem.

Widzieliście już najnowszy film o „Aniołkach Charliego”? Podobał się Wam występ Elli?

Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Siostry Kardashian – Jenner jako aniołki Victoria’s Secret na Halloween

Roksana Węgiel nie była aniołkiem. W dzieciństwie „odwalała grube akcje”

Poznasz aniołki Victorias’s Secret po boskich ciałach?

Ella Balinska ma polskie korzenie.

Ella Balinska ma polskie korzenie. Fot.Instagram/ellabalinska.

Ella Balinska w eleganckiej sukni na imprezie branżowej.

Ella Balinska w eleganckiej sukni na imprezie branżowej. Fot.Instagram/ellabalinska.

Ella Balinska na rozdaniu Oscarów.

Ella Balinska na rozdaniu Oscarów. Fot.Instagram/ellabalinska.