Jada Pinkett Smith i Will Smith przez lata uchodzili za jedno z bardziej zgranych małżeństw. Okazuje się, że wcale nie było tak kolorowo i para miała kryzysy. Niedawno okazało się też, że między nimi było tak źle, że podczas chwilowego rozstania aktorka nawiązała romans z młodszym od niej o ponad 20 lat piosenkarzem.

YouTuber „seksualizował ” 11-letnią Willow Smith. Teraz przeprasza

Jada Pinkett Smith przyznała się do romansu

Kilka dni temu 27-letni August Alsina pochwalił się, że przez lata łączyły go bardzo bliskie relacje z Jadą. Co więcej, piosenkarz zdradził, że Will Smith o wszystkim wiedział i zgadzał się na to, by jego żona romansowała z Augustem.

Po tym zaskakującym wyznaniu głos zabrała Jada i Will. Małżonkowie porozmawiali o tym ze sobą, a cała ich rozmowa została pokazana w talk-show aktorki  – „Red Table Talk”. Co ciekawe, Jada nie zaprzeczyła, a nawet potwierdziła, że faktycznie kilka lat temu była związana z Augustem Alsiną. Wyjaśniła jednak, że to nie z powodu kryzysu z Willem związała się z Augustem. To wszystko po prostu zbiegło się w czasie.

Cztery i pół roku temu rozpoczęłam przyjaźń z Augustem. Staliśmy się bardzo, bardzo dobrymi przyjaciółmi. To wszystko zaczęło się od tego, że on potrzebował pomocy. Ja chciałam mu pomóc zawalczyć o jego zdrowie psychiczne. Cała nasza rodzina się zaangażowała. Znaleźliśmy środki, aby udzielić mu pomocy. Wtedy ja i ty przechodziliśmy przez bardzo trudny okres – powiedziała Jada do Willa.

Skończyłem wtedy z tobą – przyznał Smith.

Zerwaliśmy. Zdecydowaliśmy, że chcemy pójść osobnymi ścieżkami przez jakiś czas – dodała Jada.

Jaden Smith: Zawiodłem swojego ojca! Czy to kryzys w rodzinie? (VIDEO)

Will Smith zgadzał się na romanse żony?

Jada zdementowała też, że ona i piosenkarz mieli błogosławieństwo Willa Smitha. Aktorka wyjaśniła, jedyną osobą, jaka dała pozwolenie na tamtą relację, była ona sama. Dodała też, że nie chce jej się wierzyć, że August chciał ją oczernić, mówiąc o błogosławieństwie Willa.

Od tamtego czasu uwikłałam się w różnego rodzaju układy z Augustem (… ) Tak, zdecydowanie byliśmy w związku. (…) Jedna rzecz, jaką chciałabym wyjaśnić, to odnośnie twojego „błogosławieństwa”. Jedyną osobą, która udzieliła mi pozwolenia na podjęcie tego kroku w tamtym momencie, byłam ja sama. Widzę, jak on mógł odczytać to jako twoje „błogosławieństwo”. W końcu byliśmy wtedy w separacji. Chciał pewnie uściślić, że nie zniszczył naszego małżeństwa. Faktycznie, nie był za to odpowiedzialny – powiedziała Jada Pinkett Smith.

Aktorka dodała też, że to jej kochanek postanowił zakończyć ich relację i od tamtego momentu nie mieli ze sobą kontaktu. Jada jest zdziwiona, że po kilku latach August Alsina powiedział o tym, co ich łączyło.

ZOBACZ TEŻ:

Łysa Willow Smith na zakupach z chłopakiem (ZDJĘCIA)

Bieber miał romans z Jadenem Smithem?! Myślałem, że jestem twoim chłopakiem!

SZOKUJĄCE wyznanie Willow Smith, córki Willa Smitha

August Alsina na ściance

August Alsina/fot. FORUM

Will Smith i Jada Pinkett Smith na ściance

Will Smith i Jada Pinkett Smith/fot. FORUM

Will Smith i Jada Pinkett Smith na ściance

Will Smith i Jada Pinkett Smith/fot. FORUM