Kristen Stewart najbardziej znana z roli Belli Swan w filmie „Zmierzch” wcieli się w rolę, która też może przynieść jej wielki rozgłos. Amerykańska aktorka zagra księżną Dianę w biograficznym filmie. Pablo Larrain, twórca filmu, jest zachwycony. Są jednak głosy, że ktoś inny powinien dostać tę rolę.

Kristen Stewart znów coś odwinęła na czerwonym dywanie (ZDJĘCIA)

Kristen Stewart zagra księżną Dianę

W dramacie „Spencer” zostanie przedstawiony zaledwie jeden z weekendów Diany, a dokładnie weekend w Norfolk podczas świąt Bożego Narodzenia w 1992 roku. To bardzo znaczące dni w życiu księżnej – wówczas podjęła decyzję o rozstaniu z księciem Karolem. Diana i Karol pobrali się w 1981 roku, a w 1992 roku rozstali się. Ich małżeństwo zakończyło się rozwodem w 1996 roku.

Ponoć w zagranicznym mediach pojawiają sie głosy, ze obsadzenie Kristen w roli Diany nie jest dobrym pomysłem. Widzowie woleliby zobaczyć na ekranie brytyjską aktorkę. Jak swój wybór tłumaczy Pablo Larrain?

Kristen jest obecnie jedną z największych aktorek. Może zagrać wiele rzeczy, może być bardzo tajemnicza i delikatna, a jednocześnie bardzo silna i tego właśnie potrzebujemy. Połączenie tych elementów sprawiło, że pomyślałem o niej. Sposób, w jaki zareagowała na scenariusz i sposób, w jaki podchodzi do postaci, jest bardzo piękny – wyznał w rozmowie z „Deadline”.

Reżyserem filmu ma być Pablo Larrain, za scenariusz filmu ma odpowiadać Steven Knight. Zdjęcia do „Spencer” mają ruszyć w 2021 roku. Czekacie na ten film?

ZOBACZ TEŻ:

Co Robert Pattinson myśli o powrocie na plan „Zmierzchu”, po tym gdy Stephenie Meyer ujawniła publikację nowej książki?

Księżna Kate musiała robić dziwną rzecz związaną z księżną Dianą

Emma Corrin jako księżna Diana na planie serialu „The Crown” (ZDJĘCIA)

Kristen Stewart zagra księżną Dianę

Kristen Stewart/fot. Forum

Kristen Stewart zagra księżną Dianę

księżna Diana/fot. Forum

Kristen Stewart zagra księżną Dianę

księżna Diana, książę Karol/fot. Forum

Sonda

poll-violet

Dobrze, że Kristen Stewart dostała tę rolę?

1
Kristen Stewart zagra księżną Dianę

Super! To dla niej duża szansa

2
Kristen Stewart zagra księżną Dianę

Zdecydowanie nie pasuje do tej roli...