Uwielbiany przez widzów prezenter, znany m.in. z takich hitów, jak „Idol” czy „Must Be the Music. Tylko muzyka” znowu stanie na scenie muzycznego show. To miejsce, w którym czuje się, jak ryba w wodzie. Nie tylko doskonale zna się na muzyce, ale także słynie z inteligentnego luzu, szczerości i spontaniczności. Widzowie zawsze cenili go również za miłe i serdeczne usposobienie, którym obdarzał uczestników programów.

Maciej Rock bardzo ostro o matkach, które…

Maciej Rock powraca do Polsatu

Już niebawem zobaczymy go w 18. edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Maciej Rock stanie u boku współprowadzącego Macieja Dowbora. To sprawdzony, zgrany i lubiany duet, który poznaliśmy przed laty m.in. w programie rozrywkowym „Się kręci”. Ich wspólna dobra energia to zapowiedź świetnej zabawy.

Tak zaczynał Maciek Rock

Maciej Rock był nie tylko twarzą muzycznych show. Doskonale sprawdzał się również jako prezenter licznych koncertów Polsatu, Festiwali w Sopocie czy Sylwestrowej Mocy Przebojów.

Telewizja Polsat ponownie wita Macieja Rocka w muzycznym programie rozrywkowym, życząc mu kolejnych ogromnych sukcesów i niesłabnącej sympatii widzów – czytamy w oświadczeniu.

: Edyta Herbuś, Maciej Rock, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

 Joanna Koroniewska, Maciej Rock, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Nina Terentiew, Maciej Rock, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Maciej Dowbor, Tatiana Okupnik, Krzysztof Ibisz, Maciej Rock, SK:, , fot. Podlewski/AKPA