W tym roku Grażyna Torbicka, Jessica Mercedes i Julia Wieniawa reprezentują markę L’Oreal na Festiwalu w Cannes. Dziś wieczorem cała delegacja pokaże swoje światowe kreacje na czerwonym dywanie. Panie z pewnością nie mogą się doczekać blasku fleszy i niesamowitej atmosfery przepełnionej atmosferą kina. Tymczasem Wieniawa już zadała szyku i zapozowała na canneńskich schodach w pasiastym kombinezonie. Wygląda światowo?

Wieniawa i Jessica już grzeją się w Cannes. Pokazały stylizacje!

Kilka tygodni przed wyprawą do Francji, Julia zdradziła Kozaczkowi, że czuje się niezwykle dumna, iż to ona może gościć na festiwalu w nadmorskiej miejscowości. Wie, że to niesamowite wyróżnienie, ponieważ jej zdaniem nie każdy ma szansę pojawić się w tak ekskluzywnym miejscu:

– Jestem wysłanniczką z ramienia L’Oreal. to jest niesamowite doświadczenie dla każdej aktorki, szczególnie młodej i aspirującej. Festiwal w Cannes jest czymś niezwykłym i troszkę niedostępnym dla wszystkich. To jest fajna możliwość, by przyjrzeć się z bliska gwiazdom hollywoodzkim.

– powiedziała w rozmowie.

Hejt na Antka na profilu Wieniawy: pasuje do niej jak PIĘŚĆ do oka!

Uważacie, że to właściwa osoba na właściwym miejscu? Godnie reprezentuje markę w Cannes? Myślicie, że osiągnie kiedyś takie sukcesy, by pojawić się tam w związku ze swoimi dokonaniami aktorskimi?