Wiktoria Gąsiewska to jedna z popularniejszych młodych gwiazd. Za sobą ma wiele wspaniałych ról w filmach i serialach, a nawet zaczęła pojawiać się na scenie jako prezenterka. Największą rozpoznawalność przyniosła jej rola w serialu „Rodzinka.pl”, kiedy była jeszcze niepełnoletnia.

Wiktoria Gąsiewska rozpływa się nad związkiem z Jasperem: „Każdego dnia wstaje zadowolona”

Wiktoria Gąsiewska planuje iść do szkoły aktorskiej?

Gąsiewska po „Rodzince.pl” zdecydowała się kontynuować swoją medialną karierę niż edukować się w szkole aktorskiej, bo jak wiemy, na pierwszym roku nie można przyjmować ról. Natomiast powtarzała w wywiadach, że nadal myśli o szkole teatralnej.

Ostatnio powróciliśmy z tematem i zapytaliśmy Wiktorię, czy nadal planuje startować do szkoły aktorskiej. Tajemniczo odpowiedziała, że ma już przygotowany plan na karierę:

Mam na to pewien swój plan… nie chce za dużo zdradzać, ale uważam, że doświadczenie jest najważniejsze w każdej pracy, więc cały czas szkole swój warsztat poprzez doświadczenie. Cały czas przyjmuje role, które uważam za słuszne, zgodne ze sobą, robię projekty, z których jestem dumna, spotykam wspaniałych ludzi, a papier… spokojnie będzie w swoim czasie! – zapewniał nas Gąsiewska.

Wiktoria Gąsiewska postawiła na najmodniejsze paznokcie tego sezonu!

Reporter Kozaczka dopytał, czy „nie czuje się gorsza”, że nie ma wykształcenia w aktorstwie:

Absolutnie! Ja mam w tym roku 20 lat pracy w zawodzie, więc myślę, że nie mam potrzeby czuć się gorsza. Udało mi się pracować ze wspaniałymi aktorami i ktoś może powiedzieć „Ty byłaś dzieckiem i tak dalej…”. Bardzo dużo pamiętam i bardzo dużo się nauczyłam i bardzo doceniam to, że gdzieś tam poniekąd tak to się potoczyło i będę dalej w to brnąć – mówi nam aktorka.

Wiktoria Gąsiewska zadebiutowała z nowym chłopakiem na gali 30-lecia Polsatu (ZDJĘCIA)

scena z: Wiktoria Gąsiewska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Wiktoria Gąsiewska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Wiktoria Gąsiewska, Patryk Cebulski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA