Wiktoria Gąsiewska w 2021 roku rozstała się z Adamem Zdrójkowskim. Rok później zadebiutowała na gali 70-lecia Polsatu ze swoim nowym chłopakiem, Jasperem Sołtysiewiczem. Już na dzień dobry można było wówczas zauważyć, że para jest w sobie bardzo zakochana, a Wiktoria i Jasper nie szczędzili sobie czułości. Jakiś czas później Wiktoria pochwaliła się nowym ukochanym na Instagramie, publikując świąteczną sesję zdjęciową.

Wiktoria Gąsiewska w świątecznej sesji z nowym ukochanym Jasperem

Wiktoria Gąsiewska o związku z Jasperem

Teraz w rozmowie z reporterem Kozaczka, Wiktoria opowiedziała więcej o swoim aktualnym związku. Już na wstępie zapytaliśmy ją jak układa jej się w nowym związku. Wiktoria przyznała, że jest bardzo szczęśliwa:

Bardzo dobrze. Jak widzisz uśmiecham się, promienieję, każdego dnia wstaję zadowolona. Wiadomo, każdy człowiek musi być szczęśliwy sam ze sobą, ale jak już to szczęście osiągniemy, to fajnie mieć przy sobie osobę, która pomaga w takim życiu codziennym. Chociażby rano mówiąc „dzień dobry”.

Następnie zdradziła jak rozpieszcza swojego nowego ukochanego:

Uwielbiam robić śniadania, więc spełniam się każdego poranka, jak tylko oczywiście mam na to czas i przestrzeń, i przygotowuję nam pyszne śniadanie, bo uważam, że śniadanie to jest dobry początek każdego dnia i jest to gdzieś tam mój priorytet. Bez śniadania słabo.

Wiktoria Gąsiewska zdradziła też jakim człowiekiem jest Jasper:

Jest dobrym człowiekiem. Jasper jest duszą towarzystwa, uwielbia ludzi. Jest też bardzo często uśmiechnięty, jeżeli oczywiście sytuacja życiowa na to pozwala.

A jak Wiktoria widzi swój związek za kilka lat? Zapytaliśmy celebrytkę, czy jej relacja z Jasperem jest jej zdaniem związkiem na resztę życia. Gąsiewska odpowiedziała jednak wymijająco:

Wiesz, ja nie chcę nic deklarować. Uważam, że i tak już dużo powiedziałam jeżeli chodzi o swoje życie prywatne. Raczej wolę zostawiać to dla siebie i rzadko kiedy rozdrabniam się o tym życiu prywatnym, ale bardzo serdecznie go pozdrawiam z tego miejsca. Z resztą mnie tu przywiózł, więc bardzo dziękuje.

Wiktoria Gąsiewska zadebiutowała z nowym chłopakiem na gali 30-lecia Polsatu (ZDJĘCIA)

pasekkozak

Wiktoria Gąsiewska czuje się „gorsza” z powodu braku studiów? „Szkolę się poprzez doświadczenie”

scena z: Wiktoria Gąsiewska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Wiktoria Gąsiewska, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Wiktoria Gąsiewska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Jasper Sołtysiewicz, Wiktoria Gąsiewska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Jasper Sołtysiewicz, Wiktoria Gąsiewska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Wiktoria Gąsiewska, fot. Niemiec/AKPA

scena z: Wiktoria Gąsiewska, fot. Niemiec/AKPA