Will Smith nie zatrzymuje niczego dla siebie. Teraz dowiadujemy się, jak radzi sobie ze złamanym sercem po trudnym rozstaniu. Nie słuchał smutnych melodii, ale uprawiał za to zbyt dużo seksu, a po szczytowaniu lądował w toalecie, gdzie wymiotował.

Will Smith mówi, że myślał o popełnieniu samobójstwa

Will Smith wymiotował po orgaźmie

Gwiazda ujawniła w swoim nowym pamiętniku „Will”, że zatracił się w przypadkowych stosunkach z wieloma kobietami, po tym, jak zdradziła go jego ówczesna dziewczyna, Melanie.

Rozpaczliwie potrzebuję ulgi, ale ponieważ nie ma pigułki na złamane serce, uciekłem się do homeopatycznych środków w postaci zakupów i szalonych stosunków seksualnych […] Do tego momentu w moim życiu uprawiałem seks tylko z jedną kobietą inną niż Melanie, ale w ciągu następnych kilku miesięcy to się diametralnie zmieniło – napisał w swojej książce.

Reakcja psychosomatyczna na orgazm

Najwyraźniej nie zgadzało się to z jego wnętrzem i niestety rozwinął „psychosomatyczną reakcję” na wytrysk. Początkowo nie rozumiał, co się dzieje, jednak nie przestawał sypiać z wieloma kobietami, myśląc, że mu to przejdzie.

Uprawiałem seks z tyloma kobietami i było to tak nieprzyjemne dla mojej wewnętrznej istoty, że rozwinąłem psychosomatyczną reakcję na orgazm […] Dosłownie zaczynałem się krztusić, a czasem wymiotować”, kontynuował […] Jednak w każdym przypadku miałem nadzieję, że ten piękna nieznajoma będzie >>tą, która mnie pokocha i sprawi, że ten ból zniknie<< Ale zawsze tam byłem, wymiotujący i nieszczęśliwy.

Jada Pinkett opowiada o seksie z Willem Smithem

Ostatecznie Will Smith wyleczył się z nieudanego związku z Melanie, poznając Sheree Zampino w 1992 roku, ale para rozwiodła się w 1995 roku. Następnie poślubił obecną żonę Jadę Pinkett Smith, z którą ma otwarty związek. Do dziś są razem.

Polka myślała, że rozmawia z Willem Smithem. STRACIŁA przez to 45 tys. złotych

Will Smith i Jada Pinkett Smith na ściance

Will Smith i Jada Pinkett Smith/fot. FORUM

will-smith-jada-pinkett-smith-3